شنبه 14 تیر 1399

بانوان صنعت انتقال نفت، طلايه داران مسئوليت اجتماعى

ارسال به تلگرام
بانوان صنعت انتقال نفت، طلايه داران مسئوليت اجتماعى

جمعى از بانوان شركت خطوط لوله و مخابرات نفت ايران، در اقدامى خودجوش و خيرخواهانه، هزينه هاى جراحى يك نوجوان بى بضاعت را تقبل كردند.

به گزارش روابط عمومي شركت خطوط لوله و مخابرات نفت ايران، به همت امور بانوان شركت، پسر ١٦ ساله اى كه از بيمارى پرتس (خوردگى مفاصل) رنج مى كشيد و خانه نشين شده بود، سلامتى دوباره اش را بدست آورد. هزينه هاى درمانى اين جراحى، بين ٧ الى ١٢ ميليون تومان اعلام شده بود كه پس از جمع آورى مبالغ اهدايى همكاران و كمك يكى از مراكز خيريه، براى تعيين وقت جراحى در بيمارستان شفايحيائيان اقدام شد.

اما اين پايان ماجرا نبود و با توجه به سنگينى اين عمل، وى كه از ٢ روز قبل در بيمارستان بسترى شده بود، نياز به حمايت روانى و عاطفى قبل از جراحى داشت، تا استرس و نگرانى شديدى كه بر او چيره شده بود رفع شود. بانوان خيرخواه اين صنعت، در بيمارستان هم اين نوجوان را تنها نگذاشتند و طى ملاقاتى با او و خانواده اش، آرامش بخش لحظاتِ پُر از نگرانى اين خانواده شدند.

سر انجام و در سيزدهم آذرماه اين عمل سنگين با موفقيت به پايان رسيد و اين نوجوان در هفدهم آذر از بيمارستان مرخص شد تا كابوسِ خانه نشينى و دورى از مدرسه را تمام شده ببيند.

امور بانوان شركت خطوط لوله و مخابرات نفت ايران از تلاش و همراهى صميمانه همكاران مديريت مهندسى و طرح ها، مديريت كالا و فناوري اطلاعات و ساير واحدها در اين امر خداپسندانه تشكر مي كند.

اين تنها نمونه اى از فعاليت هاى امور زنان و خانواده شركت خطوط لوله و مخابرات نفت ايران بود، اقداماتى مستمر در حوزه مسئوليت اجتماعى كه همچنان ادامه دارد.

 

برچسب ها : بانوان
امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.