ﺳﻪشنبه 06 خرداد 1399

بازدید مدیر منطقه غرب از مراکز و تاسیسات های تابعه

ارسال به تلگرام
بازدید مدیر منطقه غرب از مراکز و تاسیسات های تابعه

مدیر منطقه غرب از پروژه های در دست اقدام این منطقه بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران – منطقه غرب ؛ مهندس مهرداد حقیقیان مدیر منطقه  به منظور بررسی وضعیت و اطلاع از چگونگی انجام کار و مراحل پیشرفت فعالیت ها، از پروژه های در دست اقدام منطقه بازدید کرده و از نزدیک در جریان فعالیت و تلاش کارکنان و همچنین میزان پیشرفت پروژه ها قرار گرفت.

بر پایه این گزارش؛ وی در جریان این بازدیدها، بر لزوم تسریع در اجرای پروژه ها تأکید کرد و خواستار تلاش مضاعف همکاران در اجرا و به ثمر رساندن آنها شد.

 گفتنی است؛ در این بازدید رؤسای مراکز انتقال نفت و مجریان پروژه ها و روسای واحدهای فنی و عملیاتی، گزارش های مبسوطی از نحوه فعالیت های خود و میزان پیشرفت پروژه ها ارائه دادند.

این گزارش می افزاید؛ عملیات رفع نشتی خط 10 اینچ ورودی بوستر پمپ های مرکز انتقال نفت شهید قمری، ایمن سازی و ترمیم پوشش و رفع آب بردگی خط لوله انتقال مواد نفتی برداسپی- کرمانشاه، رفع آب بردگی های مسیر خط لوله انتقال نفت خام نفت شهر- کرمانشاه و تجهیزات و امکانات مراکز انتقال نفت شهید قمری و پایطاق از جمله مراکز و پروژه های در دست اقدامی بود که مورد بازدید مدیر منطقه قرار گرفت.

 

 

 

 

 

امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.
خطایی رخ داده است. خطا : آرشیو به تفكيك مناطق در حال حاضر در دسترس نیست