دوشنبه 05 خرداد 1399

بررسی 200 پیشنهاد در کمیته نظام جامع پیشنهادهای منطقه غرب

ارسال به تلگرام
بررسی 200 پیشنهاد در کمیته نظام جامع پیشنهادهای منطقه غرب

بیش از 200 پیشنهاد ارسال شده به نظام جامع پیشنهادهای سازمان در منطقه غرب کارشناسی شده است.

به گزارش روابط عمومی شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران- منطقه غرب؛ مسئول نظام پیشنهادها در گفت و گو با خبرنگار این منطقه اظهار داشت: نظام یا سیستم پیشنهادها، روشی است که می توان از تجربه، مهارت و دانش کارکنان برای مسئله یابی، چاره جویی و حل مسایل و مشکلات سازمان بهره جست.

مهندس احسان فلاحی اعلام کرد: در همین راستا نظام جامع پیشنهادهای منطقه با رویکردی جدید از نیمه دوم مرداد ماه سال 96 آغاز به کار نمود و در این مدت موفق به کارشناسی بیش از 200 پیشنهاد واصله گردیده که در مجموع 22 پیشنهاد به مرحله اجرا رسیده است.

وی افزود: بر اساس دستورالعمل نظام پیشنهادها، تمام کارکنان از عالی ترین رده سازمانی تا پایین ترین سطح آن می توانند پیشنهادات، ایده ها، ابتکارات و نظرات خود را برای رفع نارسایی های موجود در روند کاری و یا بهبود روش های انجام کار و یا افزایش تولید ارائه دهند.

مهندس فلاحی، استقرار نظام پیشنهادها در هر سازمانی را موجب افزایش مشارکت کارکنان در تصمیم گیری های سازمانی دانست و بیان داشت: علاوه بر این، خلاقیت و نوآوری، انگیزه و روحیه رضایت مندی کارکنان را بهبود بخشیده و بالندگی فرد و سازمان را تقویت می نماید.

وی تصریح کرد: در واقع نظام پیشنهادات، امکان شنیده شدن و رسیدن نظرات کارکنان در رابطه با بهبود روش های انجام کار به گوش مدیران ارشد سازمان را فراهم می سازد.

مهندس فلاحی در پایان اعلام کرد: کارکنان منطقه می توانند پیشنهادها و نظرات خود را به آدرس پرتال نظام پیشنهادهای سازمان http://10.34.176.112 ارسال نمایند.

امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.
خطایی رخ داده است. خطا : آرشیو به تفكيك مناطق در حال حاضر در دسترس نیست