دوشنبه 05 خرداد 1399

توانمندی کارکنان منطقه غرب در تعمیر اساسی تجهیزات قدیمی

ارسال به تلگرام
توانمندی کارکنان منطقه غرب در تعمیر اساسی تجهیزات قدیمی

تعمیر اساسی دو دستگاه گریس پمپ نیوماتیک با استفاده از توانمندی و تخصص کارشناسان واحد نگهداری و تعمیرات مکانیک منطقه غرب انجام شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران- منطقه غرب؛ رئیس نگهداری و تعمیرات مکانیک در گفت و گویی بیان داشت: سال های گذشته تعمیر اساسی و سرویس گریس پمپ های Flow Serve با صرف مبالغ گزاف و زمان طولانی، توسط کارگاه های خارج از شرکت انجام می گرفت.

مهندس عبدالرضا گل محمدیان اعلام کرد: اما با وجود توانمندی و پتانسیل بسیار خوب کارشناسان و متخصصان واحد، انجام این امر مهم بر عهده آنان گذاشته شد.

وی افزود: در این راستا نفرات این واحد در اقدامی ابتکاری قطعات دستگاه های یاد شده را مطابق نقشه سازنده برای انجام تعمیرات بر روی آن باز نموده و تمام قطعات معیوب و مصرفی را تعویض و مجددا پمپ را برای انجام عملیات انتقال در مدار بهره برداری آماده نمودند.

مهندس گل محمدیان تصریح کرد: این تعمیر اساسی شامل؛ تعمیر و بازسازی شفت و فنر، تعویض اورینگ و کاسه نمدها و همچنین شستشوی دستگاه ها بود.

رئیس نگهداری و تعمیرات مکانیک منطقه غرب در ادامه با بیان این مطلب که راندمان این دستگاه ها پس از انجام تعمیرات اساسی را با صرف 20 نفر ساعت کار بر روی آن ها، به دلیل بازسازی و تعویض قطعات و تامین جنس مرغوب نسبت به گذشته افزایش چشمگیری داشته است؛ خاطر نشان کرد: انجام تعمیرات اساسی و بازسازی قطعات با حداقل هزینه انجام شد. همچنین با توجه به تامین قطعات از منبع اصلی، این اقدام در کمترین زمان ممکن انجام شد.

 

امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.
خطایی رخ داده است. خطا : آرشیو به تفكيك مناطق در حال حاضر در دسترس نیست