دوشنبه 05 خرداد 1399

بازدید مدیر عامل و هیات همراه از منطقه لرستان

ارسال به تلگرام
بازدید مدیر عامل و هیات همراه از منطقه لرستان

مدیر عامل شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران و هيات همراه از منطقه لرستان بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران منطقه لرستان، مهندس قاسم عرب یارمحمدی در این بازدید منطقه لرستان را از مناطق پیشرو شرکت عنوان کرد و گفت: این منطقه به دلیل انتقال کلان شرایط ویژه ای دارد و در تلاش هستیم تا لرستان و مرکزی از مناطق درجه یک محسوب شوند و با اقداماتی که صورت گرفته بسیار امیدواریم تا این خواسته ما محقق گردد.

وی به شرایط منطقه لرستان در ایام سیل اشاره کرد و افزود: بحران و کار سخت و طاقت فرسا همواره همراه کارکنان این منطقه بوده است و همانطور که در ایام جنگ تحمیلی زیر بمباران ها ایستادند و مقاومت کردند، در زمان سیل نیز ایستادند و با کار شبانه روزی اجازه ندادند وقفه ای در کار شرکت بوجود آید.

وی یادآور شد: این منطقه در حوزه مسوولیت های اجتماعی نیز از گذشته تا کنون فعال بوده و خدمات بسیاری در حوزه های جاده، پل، آب آشامیدنی، درمانگاه، مدرسه و حتی نانوایی به همسایگان خود ارایه داده است و امروز نیز تلاش می شود تا راه دسترسی به روستاها و مرکز منطقه که در جریان سیل ابتدای سالجاری تخریب شدند به زودی احداث و یا ترمیم شوند.

همچنین مدیر منطقه لرستان به خسارت های سیل در این منطقه اشاره کرد و گفت: سیل فروردین ماه سالجاری خسارات بسیاری به زیر ساخت های استان لرستان و از جمله خطوط لوله نفت وارد کرد که با وجود عمق خسارات، کارکنان از جان مایه گذاشتند و جریان انتقال پایدار مواد نفتی در کمترین زمان ممکن به حالت عادی بازگشت.

مهندس سلمان خزایی افزود: در حال حاضر نبود راه ارتباطی مناسب به مرکز منطقه مهمترین مشکل کارکنان است و امید می رود سفر مدیر عامل به منطقه لرستان منشا خیر شود تا پل خسارت دیده این منطقه به بهره برداری برسد.

گفتنی است سید جعفرعلیزاده دربندی مدیر خطوط لوله، احمد بهفرد مدیر مخابرات، احمد مدنی پور مدیر امور مالی و یوسف میاح رییس حراست، مدیر عامل شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران را در این سفر 2 روزه همراهی کردند.

 

 

گزارش تصويري مرتبط

امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.
خطایی رخ داده است. خطا : آرشیو به تفكيك مناطق در حال حاضر در دسترس نیست