دوشنبه 05 خرداد 1399

پایان عملیات اتصال خط لوله 10 اینچ نفت خام تنگ فنی به دره شهر

ارسال به تلگرام
پایان عملیات اتصال خط لوله 10 اینچ نفت خام تنگ فنی به دره شهر

عملیات اتصال خط لوله 10 اینچ نفت خام مرکز انتقال نفت شهدای تنگ فنی به طرف مرکز انتقال نفت و تاسیسات شهید کوگانی(دره شهر) با موفقیت به پایان رسید.

به گزارش روابط عمومی شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران منطقه لرستان، معاون عملیاتی این منطقه با اشاره به اینکه عملیات یاد شده با دستور معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی انجام شده است، گفت: اتصال این خط لوله با همکاری واحدهای مرتبط فنی، ستادی و عملیاتی و با الویت های پیش بینی شده بررسی انشعاب گیری در منیفلد، تهیه شیرآلات، اتصالات لوله ها و حفاری مسیر تغییرات آغاز شد.

مهندس نصرت اله میر توانایی انتقال نفت خام و فرآورده از مرکز انتقال نفت شهدای تنگ فنی به طرف مرکز انتقال نفت و تاسیسات شهید کوگانی(دره شهر) و همچنین انتقال معکوس از دره شهر به تنگ فنی را از جمله مزایای اجرای این عملیات عنوان کرد و افزود: شرایط ایجاد شده در منیفولدهای هر دو مرکز می تواند انتقال فرآورده و نفت خام بین آنها را بدون هیچگونه آلودگی و اختلاط نفت خام و فرآورده عملیاتی نماید.

وی یادآور شد: با وجود شرایط بسیار حساس در حین اجرای کار، درایت و تجربه مهندسین و تکنسین های منطقه لرستان باعث شد تا عملیات بدون کوچکترین حادثه و آلودگی زیست محیطی در کوتاهترین زمان ممکن به پایان برسد.

امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.
خطایی رخ داده است. خطا : آرشیو به تفكيك مناطق در حال حاضر در دسترس نیست