دوشنبه 05 خرداد 1399

مرکز انتقال نفت شهید کریمی (ترکمانچای) به شبكه سراسري وزارت نفت متصل شد

ارسال به تلگرام
مرکز انتقال نفت شهید کریمی (ترکمانچای) به شبكه سراسري وزارت نفت متصل شد

معاون مخابرات منطقه شمالغرب: مرکز انتقال نفت شهید کریمی (ترکمانچای) با نصب و راه اندازی تجهیزات رادیو ماکس و آنتن 8 فوتی به شبکه سراسری رادیویی نفت پیوست. 

به گزارش روابط عمومی شرکت خطوط لوله ومخابرات نفت ایران منطقه شمالغرب، محمود حاتمی اظهارداشت: با برقراری این ارتباط رادیویی مرکز انتقال نفت شهید کریمی(ترکمانچای) که یکی از مراکز اصلی در مسیر انتقال نفت خام و فرآورده های نفتی به شمال غرب کشور می باشد به شبکه سراسری وزارت نفت پیوست.

وی با بیان اینکه قبل از اجرای این پروژه رادیویی ارتباط مراکز مذکور از طریق E1 از شرکت زیر ساخت برقرار بود افزود: شبکه داخلی (Lan)  مرکز انتقال نفت شهید کریمی از طریق ایستگاه میانه کوه با پهنای باند بیشتر و کیفیت ارتباط مطمئن و پایدار به این شبکه گسترده متصل گردید.

لازم به ذکر است از 12 مرکز انتقال نفت و تاسیسات این منطقه فقط ارتباط 4 تاسیسات اردبیل ، مراغه،ارومیه،میاندوآب از طریق E1 اجاره ای شرکت زیر ساخت تامین می شود و کلیه مراکز وتاسیسات تابعه در لینک سراسری شرکت قرار گرفته که با استفاده از تجهیزات بروز با ظرفیت بیشتر در بستری مطمئن و پایدار با اطمینان ارتباطی 99/99% در حال بهره برداری می باشد.

امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.
خطایی رخ داده است. خطا : آرشیو به تفكيك مناطق در حال حاضر در دسترس نیست