دوشنبه 05 خرداد 1399

مراسم تکریم و معارفه معاونین فنی در منطقه اصفهان

ارسال به تلگرام
مراسم تکریم و معارفه معاونین فنی در منطقه اصفهان

طی مراسمی مهندس محمدحسن بگی به عنوان سرپرست معاون فنی منطقه اصفهان معرفی و از خدمات 5 ساله مهندس محمد مذهب جعفری تقدیر شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران ـ منطقه اصفهان، مهندس محمدجعفر کوچکی معاون فنی مدیریت خطوط لوله شرکت در مراسم تکریم و معارفه معاون فنی این منطقه ضمن بیان اهمیت منطقه اصفهان گفت: در حال حاضر با وجود تمام محدودیت ها تداوم فعالیت خوب و پایدار مراکز انتقال نفت و سوخت رسانی به سراسر کشور کار بسیار بزرگ و نشان دهنده توانمندی کارکنان صنعت انتقال نفت کشور بوده و در این میان نقش منطقه اصفهان برجسته و حایز اهمیت است.

وی به خدمات ارزشمند مهندس مذهب جعفری در صنعت انتقال نفت اشاره کرد و افزود: تمام تلاش هایی که افراد در این شرکت انجام می دهند دیده می شود و با تصمیم گیری های به جا مسیر ترقی و رشد را طی می کنند و خوشبختانه منطقه اصفهان غنی از نیروهای توانمند و متخصص است.

در ادامه مهندس سیاوش اورنگی مدیر منطقه اصفهان ضمن تبریک مسئولیت های جدید به آقایان مذهب جعفری و بگی گفت: سلامت کار، پیگیری مسائل و مشکلات و همچنین تعامل با واحدها و کارکنان نقش مهمی در موفقیت در کارها دارد که خوشبختانه این موارد در فعالیت جناب مهندس مذهب جعفری کاملا نمایان بود و در واقع جذب چنین افرادی در شرکت باعث افتخار است.

وی با اشاره به استراتژیک بودن خط لوله مارون به اصفهان و اهمیت انتقال پایدار و ایمن مواد نفتی در این مسیر افزود: امیدوارم این اتحاد، همدلی و یک رنگی بین همکاران  که در زمان تصدی مهندس مذهب جعفری تقویت شده بود همچنان ادامه یابد  و شاهد اتفاقات خوب در منطقه باشیم.

در این مراسم  مهندس محمد مذهب جعفری معاون فنی سابق منطقه اصفهان در سخنان خود ضمن تشکر از تمامی همکاران گفت: همه ما باید به نحوی در جهت پیشبرد اهداف سازمان قدم برداریم و در این منطقه اگر همت و تلاش همه عزیزان در حوزه های فنی، عملیاتی و ستادی و اتحاد و همراهی نبود قطعا به این جایگاهی که در حال حاضر منطقه اصفهان دارد دست پیدا نمی کردیم.

در پایان مهندس محمدحسن بگی سرپرست جدید معاونت فنی منطقه ابراز امیدواری کرد که با همراهی تیم فنی تلاش خواهیم کرد در راستای اهداف سازمان حرکت کنیم.

لازم به ذکر است، مهندس مذهب جعفری بعنوان معاون عملیاتی منطقه تهران به خدمات خود در شرکت ادامه می دهند.

امتیاز به خبر :

عکسهای مرتبط

ارسال نظرات

نام

ایمیل

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.
خطایی رخ داده است. خطا : آرشیو به تفكيك مناطق در حال حاضر در دسترس نیست