ﺳﻪشنبه 06 خرداد 1399

تشکیل کمیته بررسی مشکلات کارکنان در منطقه شمال

ارسال به تلگرام
تشکیل کمیته بررسی مشکلات کارکنان در منطقه شمال

رئیس امور اداری منطقه شمال از تشکیل کمیته بررسی مشکلات کارکنان در این منطقه خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت خطوط لوله ومخابرات نفت ایران – منطقه شمال، محمد عباسی یکی از اقدامات مهم و ضروری در هر سازمان و مجموعه را ارتباط بی واسطه و مستمر کارکنان با مسئولان برای بیان و پیگیری دغدغه ها و مشکلات کاری و شخصی خود توصیف کرد و از تشکیل کمیته بررسی مسائل و مشکلات کارکنان منطقه شمال در حوزه منابع انسانی و امور اداری خبر داد.

وی با اشاره به پیگیری این وظایف در سالهای گذشته و نتایج شایسته آن در تسهیل امور کارکنان، هدف از تشکیل کارگروه بررسی مشکلات را ایجاد انسجام و تقویت وحدت رویه اعلام کرد.

به گفته عباسی اعضای این کمیته طی روزهای گذشته با حضور در تمامی مراکز انتقال نفت، تاسیسات، تعدادی از ایستگاه های مخابراتی و تمامی فشارشکن های تابعه منطقه شمال، ضمن دیدار چهره به چهره با پرسنل این مراکز از نزدیک مشکلات آنان را جستجو و راه های حل مشکلات را بررسی کرده است.

رئیس امور اداری منطقه شمال از تداوم این برنامه بر اساس برنامه زمانبندی امور اداری منطقه شمال و منابع انسانی شرکت در طول سال خبر داد و افزود: مهمترین موضوعات مطرح شده پیرامون، انتصاب و ترفیع، مشکلات رستوران ها، کمبود مهمانسرا و اماکن اداری در مراکز، بهداشت و درمان و نسخ درمانی، سیستم اطلس و مرخصی های نوبتکاری، آموزش، وام اضطراری و مسکن، تعدیل مدرک و افزایش سهمیه مهمانسرای مشهد و محمودآباد بود.

 

امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.
خطایی رخ داده است. خطا : آرشیو به تفكيك مناطق در حال حاضر در دسترس نیست