ﺳﻪشنبه 06 خرداد 1399

جلسه مدیرعامل و هیات همراه در منطقه مرکزی

ارسال به تلگرام
جلسه مدیرعامل و هیات همراه در منطقه مرکزی

جلسه مدیرعامل شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ايران و هیات همراه در مرکز منطقه مرکزی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران منطقه مرکزی ، در اين جلسه که با حضور مدیر منطقه و معاونین و روسای واحدهای فنی ، عملیاتی و ستادی برگزار شد، ضمن اشاره به عملکرد این واحدها، مشکلات و چالش های پیش روی آنها مورد بررسی قرار گرفت.

مدیر منطقه مرکزی، از همه معاونین و روسای منطقه بخاطر زحمات صادقانه آنها تشکر کرد و ادامه داد: منطقه مرکزی شاهراه عبور انرژی کل کشور است و بدین سبب یک منطقه ویژه و خاص می باشد و همکاران ما در بخشهای مختلف ستادی و عملیاتی همواره تلاش می كنند تا وظیفه اصلی خود را به خوبی انجام دهند و امیدواریم توانسته باشیم به نحو شایسته این مهم را به انجام برسانیم.

سید حمید حسینی در اين جلسه به ارائه گزارش عملکرد اين منطقه در سال 98 - 97 منطقه مرکزی پرداخت.

وی ضمن ابراز خرسندی از فعالیت بی وقفه صنعت انتقال نفت ایران و حرکت همیشگی چرخ صنعت کشور گفت: امیدواریم بتوانیم با رهنمودهای مهندس عرب یار محمدی و همراهانشان موفق تر از گذشته عمل کنیم.

قاسم عرب یار محمدی، مدیر عامل شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران گفت: منطقه مرکزی همیشه به تصور من کم حاشیه، پرکار و جزء بهترین مناطق شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران بوده است و در این دو روز عملا این موضوع برای من اثبات شد.

وی اذعان کرد: ما همیشه در شرایط سخت توانسته ایم به بهترین صورت وظایفی را که بر عهده شرکت است به خوبی انجام دهیم و این برای مجموعه جای مباهات است.

عرب یار محمدی تأکید کرد : ایمن سازی خطوط در اولویت کاری قرار گیرد و در جلوگیری از آلودگی محیط زیست نقش خود را با جدیت دنبال می کنیم.

وی پیرامون بازدید خود از  تأسیسات همدان و ملایر و همچنین مراکز انتقال نفت رازان و شازند، توضیحات کوتاهی ارائه کرد و گفت: در مورد موضوعات مطروحه در این مراکز، پیگیریهای لازم انجام خواهد شد.

مدیرعامل شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران با اشاره به راه اندازی خط 26اینچ جدید مرکز انتقال نفت شازند گفت: برنامه ریزیهای لازم انجام شود تا این خط به بهره برداری برسد. وی اظهار امیدواري كرد كه به یاری خدا و با استفاده از تجربیات و آموخته های همه مناطق، شرکت بتواند بهتر و موفق تر از گذشته عمل نماید.

مهندس عرب یار محمدی با مثبت ارزيابي کردن عملکرد منطقه مرکزی ، از تلاش های شایسته کارکنان منطقه مرکزی در انجام ماموریت سازمان تقدیر کرد.

در ادامه سید جعفر علیزاده دربندی، مدیر خطوط لوله و علی احمدی پور معاون عملیاتی مدیر خطوط لوله ضمن اشاره به فعالیت های مثبت همکاران منطقه مرکزی، از تلاش های شایسته ایشان در انتقال بی وقفه ، کلان و ایمن مواد نفتی ، تقدیر کردند.

امتیاز به خبر :

عکسهای مرتبط

ارسال نظرات

نام

ایمیل

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.
خطایی رخ داده است. خطا : آرشیو به تفكيك مناطق در حال حاضر در دسترس نیست