ﺳﻪشنبه 06 خرداد 1399

بازدید مدیر مخابرات از ايستگاه هاي مخابراتي منطقه شمالشرق

ارسال به تلگرام
 بازدید مدیر مخابرات از ايستگاه هاي مخابراتي منطقه شمالشرق

سفر چهار روزه مدیر مخابرات شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران با هدف بازدید از روند نصب و راه اندازی تجهیزات مخابراتی پروژه فاز دو لینک رادیو دیجیتال در ایستگاه‌های مخابراتی به این منطقه انجام شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران- منطقه شمال‌شرق؛ در این سفر صداقتی(معاون عملیات مخابرات)  و صمدی‌نیا(رئیس طرح‌ها و هماهنگی عملیات مخابرات مناطق) احمد بهفرد را همراهی می‌کردند.

مدیر مخابرات شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران برای آشنایی بیشتر با منطقه شمال‌شرق ضمن بازدید از ایستگاه‌های مخابراتی، با مدیر، معاونین و همکاران مخابرات این منطقه دیدار و گفتگو کرد.

مسئولان مخابرات شرکت در اولین روز حضور خود در منطقه شمال‌شرق از ایستگاههای مخابراتی عبدل آباد، مرکز انتقال سمنان، آهوان پاس و دامغان بازدید و از نزدیک در جریان فعالیت‌های این منطقه بویژه پروژه‌های نصب و راه اندازی فاز دو لینک رادیو ماکس دیجیتال و سیستم‌های حفاظت الکترونیک مراکز انتقال و تاسیسات قرار گرفتند و در روز دوم با حضور در مرکز منطقه در جلسات جداگانه‌ای  با مدیر و معاونین منطقه و همچنین همکاران مخابرات این منطقه دیدار و گفتگو کردند.

بهفرد مدیر مخابرات با تاکید بر لزوم بروزرسانی مستمر دانش و مهارت‌های همکاران خود گفت: با عنایت به رشد سریع تکنولوژی فناوری اطلاعات و ارتباطات، آموزش و بروزرسانی دانش همکاران ما امری ضروریست.

وی تصریح کرد: : بايد به اين نكته توجه شود كه پيشرفت و تعالي انتها ندارد، لذا همه ما بايد همواره در جهت رشد و ارتقاي خود و ديگر همكاران سعي و تلاش نمايیم.

معاون مخابرات منطقه شمال‌شرق نیز در حاشیه این گفتگوها به خبرنگار ما گفت: همکاران ما در گفتگوی رودرو با مدیر مخابرات شرکت ضمن بیان نقطه نظرات، پیشنهادات و بعضاً مشکلات خود رهنمودهای لازم را دریافت کردند.

حسین مطواعی ادامه داد: در یک برنامه فشرده کاری علیرغم پراکندگی، بعد مسافت و بعضاً جاده‌های صعب العبور بازدید از ایستگاه‌های مخابراتی قطری، شاهرودهیل، میاندشت، سویز، ریوندهیل، مرکز انتقال سبزوار، شوراب و تاسیسات نیشابور انجام گرفت و در ادامه در روز آخر هم از ایستگاه‌های مخابراتی مرکز انتقال امام تقی، رباط سفید، آغنچ و مشهد مقدس بازدید و همکاران مخابرات مشهد هم در یک دیدار صمیمی و گفتگوی رودر رو به بیان دیدگاه‌های خود پرداختند

معاون مخابرات منطقه شمال‌شرق گفت: با تکمیل و راه اندازی لینک اصلی این منطقه از تهران به شاهرود و مشهد، راه اندازی لینک فرعی نیشابور به تربت حیدریه از اولویت‌های منطقه است که انشاا... با صدور پروانه کار ساختمانی احداث ایستگاه مخابراتی گدار و راه اندازی لینک رادیویی تربت حیدریه  این مهم محقق می‌گردد.

شایان ذکر است: در انتهای این بازدید مدیر مخابرات شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران بر شایسته تقدیر بودن عملکرد کارکنان معاونت مخابرات منطقه شمال‌شرق تاکید کرد.

امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.
خطایی رخ داده است. خطا : آرشیو به تفكيك مناطق در حال حاضر در دسترس نیست