یکشنبه 06 بهمن 1398

مراسم تکریم از پرویز معماریان و تجلیل از مصطفی سلطانی در منطقه تهران

ارسال به تلگرام
مراسم تکریم از پرویز معماریان و تجلیل از مصطفی سلطانی در منطقه تهران

طی مراسمی با حضور مدیر ، معاونان ، رؤسا و کارکنان منطقه تهران از سال‌ها خدمت و تلاش پرویز معماریان مدیر خط لوله و مصطفی سلطانی مدیر منطقه شمالغرب تجلیل به عمل آمد .

به گزارش روابط عمومی شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران  ، در مراسمی که به پاس تکریم از خدمات ارزنده پرویز معماریان  و قدردانی از مصطفی سلطانی که پیش از این معاون فنی منطقه تهران بود و هم اکنون سکان مدیریت در شمالغرب را بر عهده دارد ، تقدیر و یاد و خاطرۀ دوران توسعه و بالندگی توسط غیورمردان صنعت نفت گرامی داشته شد .

در این مراسم مجتبی بشارتیان مدیر منطقۀ تهران ، معماریان را خدمتگزاری صادق نامید که عملکرد او فارغ از هرگونه چشمداشت و خارج از چارچوب رئیس و مرئوسی بوده و مادامی که در مسند مدیریت تکیه داشت بدون استرس کارها را دنبال و حمایتهای بی دریغش همواره پشتیبان همکاران و رهنمودهایش راهگشای امور بود .

وی با اشاره به خدمات شایستۀ معماریان ، وی را استادی دانست که هم از لحاظ اخلاقی و هم از حیث کاری کوله باری از تجربه بوده و در مناطقی که ایفای نقش نموده ، اقدامات موثری انجام و نام نیکی از خود به یادگار گذارده است .

وی افزود: آقای معماریان در کمال صداقت و درستکاری، بیش از سی سال از بهترین سال های عمر خود را در سنگر خدمت گذرانده و درجهت تحقق اهداف شرکت، خالصانه از هیچ کوششی دریغ نورزیده و اینک با کوله باری از تجربه سنگر را به دیگران سپرده و اکنون که به افتخار بازنشستگی نایل آمده ، شایسته است به سهم خود از زحمات بی دریغ، مساعی ارزشمند و اهتمام ویژه وی در طول این مدت تشکر وقدردانی نمائیم .

وی ادامه داد : بر این باوریم که بازنشستگی فصل نوین و آغازی برای زندگی با شیوه و ایده های جدید است و امید است این دوران جدید از  پر بارترین  و با نشاط ترین مراحل زندگی پرثمر برادر عزیز ، جناب معماریان و همۀ بزرگانی باشد که به این درجه نائل آمده اند .

بشارتیان ضمن تشکر از مصطفی سلطانی، مدیر منطقۀ شمالغرب که پیش از این عهده دار معاونت فنی مجموعۀ مراکز انتقال نفت تهران بوده ، او را فردی دلسوز ، امین و پرتلاش ذکر کرد و برای وی در جایگاه جدید آرزوی موفقیت و بهروزی نمود .

وی با اظهار سعادتمندی و سیادت روز افزون برای آقایان معماریان و سلطانی ، ابراز امیدواری کرد در سایه سار  امن  الهی  جامعه امروز و  فردای صنعت نفت و شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران همواره  از  برکات وجودی و تجربیات ارزنده آنان بهره مند، بهره ور و  در پرتو عنایات حق همواره در کلیه شئون زندگی موفق ومؤید باشند .

در این مراسم معماریان با بیان خاطرات سال‌ها همکاری خود در خط لوله از دست اندرکاران برگزاری مراسم تشکر و تصریح کرد : انشاالله از این پس این اقدام فرهنگی در تجلیل از پیشکسوتان ، توجه بیش از پیش جوانان به اندوخته‌ها و سرمایه‌های ملی کشور را به دنبال داشته باشد.

امتیاز به خبر :

عکسهای مرتبط

ارسال نظرات

نام

ایمیل

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.