شنبه 10 خرداد 1399

تقدیر از آتش نشانان منطقه اصفهان

ارسال به تلگرام
تقدیر از آتش نشانان منطقه اصفهان

به مناسبت هفته ایمنی و آتش نشانی از کارکنان واحد HSE مستقر در مرکز منطقه اصفهان با حضور مدیر، معاونین و رئیس واحد ترابری منطقه تقدیر شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران ـ منطقه اصفهان، سیاوش اورنگی مدیر منطقه در خصوص اهمیت جایگاه ایمنی و آتش نشانی در مسیر انتقال مواد نفتی گفت: با توجه به انتقال ایمن و پایدار مواد نفتی در مسیر مارون به اصفهان به عنوان صعب العبورترین مسیر انتقال در شرکت، نقش نیروهای واحد HSE که با کمترین امکانات ایمنی مسیر را بر عهده دارند و در هنگام بروز حادثه در خط مقدم ایستاده اند کاملا نمایان است.

وی با اشاره به انتقال روزانه در حدود یک میلیون بشکه نفت خام و فرآورده های نفتی در منطقه اصفهان گفت: امیدواریم پیگیری های مراتب بالا برای جذب نیرو مؤثر واقع شود تا عزیزان زحمتکش قبل از بازنشستگی بتوانند تجربیات خود را به نیروهای جوان منتقل کنند.

اورنگی اضافه کرد: داشتن تجهیزات بروز آتش نشانی ضروری می باشد و استفاده از این تجهیزات مستلزم داشتن نیروی کارآمد و مؤثر است و دو عنصر تجهیزات بروز و نیروی انسانی کارآمد مکمل یکدیگر در انجام فعالیت های ایمنی و آتش نشانی و ... می باشند.

در ادامه محمود گودرزی رئیس واحد HSE منطقه ضمن تبریک این روز ملی به همکاران واحد HSE و تشکر از زحمات این عزیزان بیان داشت:  ایمنی در مراکز انتقال نفت مارون به اصفهان پایه اصلی فعالیت واحد HSE محسوب می شود و امیدواریم با تدبیر شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران دغدغه اصلی ما در کمبود نیرو رفع گردد.

 

 

 

امتیاز به خبر :

عکسهای مرتبط

ارسال نظرات

نام

ایمیل

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.