یکشنبه 06 بهمن 1398

مراسم تکریم و معارفه رئیس حراست ستاد و منطقه تهران

ارسال به تلگرام
مراسم تکریم و معارفه رئیس حراست ستاد و منطقه تهران

مراسم تکریم یوسف میاح و معارفه محمدرضا باقری ، رئیس جدید حراست منطقه تهران با حضور مدير، معاونان، رؤساي واحدهاي ستادي و عملياتي و همچنين جمعي از كاركنان اين منطقه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران مجتبی بشارتیان ، مدیر منطقه تهران با گرامیداشت هفته دفاع مقدس و یاد و خاطرۀ شهدای جنگ تحمیلی ، مدافعان حرم ، وزارت نفت ، خط لوله و آتش نشان ، بالأخص شهیدان پالایشگاه آبادان ، حراست را مجموعه ای نامید که به جهت حفظ امنیت در شرکت از جایگاه ویژه ای برخوردار است و می تواند در یکپارچگی، امید بخشی و همچنین نظم در سازمان نقش بسیار بالایی داشته باشد.

وی با بیان اینکه منطقه تهران شاهراه و ترمینال اصلی انتقال مواد نفتی است و روزانه معادل 85 میلیون لیتر از 8 خط ورودی و 85 میلیون لیتر از 16 خط خروجی می باشد ، این محدوده را بسیار حساس و مهم خواند که در کنار پایتخت دارای موقعیت استراتژیکی است و ابراز امیدواری کرد : رییس جدید حراست بتواند در پاسداری و حفاظت از دارائی های شرکت اعم از مادی و معنوی و انجام کارهای محوله و همچنین در راستای تعامل با همکاران موفق عمل کند.

یوسف میاح ؛ رئیس حراست شركت نیز در این مراسم با تاکید بر اینکه حراست وظیفه صیانت از منابع انسانی را برعهده دارد، در خصوص اقدامات انجام شده طی چند سال اخیر عنوان کرد : رویکرد حراست رویکرد تعاملی بوده و همیشه حراست سعی داشته است در جهت تحقق اهداف شرکت ، گام بردارد.

وی همراهي و همدلي مدير،‌ معاونين، رؤساي واحدها و تمامي همكاران را در انجام وظايف ، امري غير قابل اجتناب عنوان كرد و گفت: يك نيروي حراستي متعهد بازوي توانمند مدير است. زيرا مديريت حراست است كه مي تواند محيطي امن و عاري از هرگونه تنش را براي انجام فعاليت ها مهيا نمايد.

وی به بازرسي و سركشي هاي مدام نيروهاي حراست در طول مسير خطوط لوله انتقال نفت اشاره و خاطر نشان كرد: با توجه به حساسيت و موقعيت ويژه منطقه تهران و همچنين قرار گرفتن بخشی از خطوط لوله در مناطق مسكوني پایتخت، حفظ و نگهداري آن از اولويت انجام كارهاست كه در اين امر حراست منطقه به عنوان يكي از اهرم هاي توانمند مي تواند نقش مفيد و ارزنده اي ايفا نمايد.

وي در ادامه از محمدرضا باقری كه اين مسئوليت مهم را بر عهده گرفته تشكر كرد و براي ايشان در سمت جديد آرزوي موفقيت و توفيق خدمت صادقانه نمود.

رئيس سابق حراست منطقه تهران در ادامه ضمن ابراز خرسندي از اين امر كه مسئوليت اين سمت به فردي مؤمن، متعهد و كارآمد سپرده شده است ،گفت: قطعاًً آقاي باقری به عنوان فردي باتجربه در اين مسئوليت همه توان خود را براي كمك به حفظ و ايجاد امنيت در منطقه به كار خواهد گرفت.

درادامه این جلسه باقری نیز با اشاره به نقش و اهمیت حراست   به بیان دیدگاه های خود وهمچنین اهداف و برنامه های پیش رو اشاره و دربارۀ نقش و اهمیت حراست در تامین امنیت این تاسیسات عظیم مواردی را مطرح نمود.

وی گفت: آقای میاح انسانی با صلابت، قابل اعتماد، دوراندیش، دارای استراتژی، دیندار، مومن، بی اعتنا به مادیات، دقیق در قضایا، با درایت و با روحیه تعامل است که حضور وی در مسند حراست ستاد می تواند بسیار راهگشا باشد .

وی یادآور شد : با توجه به گستره فعالیت های شرکت در شهرهای مختلف ، حراست یکی از بازوان اصلی صنعت انتقال است. بنابراین، این مجموعه نیازمند مراقبت و حفاظت مستمر و بی وقفه است و بر همین اساس حراستی پویا و با برنامه را طلب می نماید تا همگام با برنامه های صنعت نفت کشور متحول و در تحقق برنامه های شرکت نقش تاثیرگذار خود را ایفا نماید.

گفتنی است در پایان این مراسم از زحمات چندین ساله آقای میاح رئیس پیشین حراست منطقه تهران و رئیس کنونی ستاد با اهداء لوح سپاس تقدیر شد.

امتیاز به خبر :

عکسهای مرتبط

ارسال نظرات

نام

ایمیل

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.