شنبه 10 خرداد 1399

برگزاری مراسم تجدید میثاق با شهدا در مرکز منطقه شمالغرب

ارسال به تلگرام
برگزاری مراسم تجدید میثاق با شهدا در مرکز منطقه شمالغرب

مراسم تجدید میثاق باشهدا در مزار شهدا گمنام واقع در ارتفاعات گاوازنگ زنجان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران منطقه شمالغرب، کارکنان مرکز منطقه شمالغرب به مناسبت هفته دفاع مقدس در مزار شهدا گمنام حضور یافتند.

در این مراسم که با حضور مدیر منطقه ، معاونین، کارکنان بسیجی منطقه شمالغرب ،فرمانده وکارکنان سپاه ناحیه زنجان و اعضای پایگاه شهید باکری خواهران منطقه شمالغرب برگزار شد، مصطفی سلطانی مدیر منطقه شمالغرب ضمن عرض تسلیت به مناسبت ایام سوگواری سرور سالار شهیدان اباعبدالله الحسین (ع) با اشاره به رشادت‌ها و مردانگی رزمندگان در طول هشت سال جنگ تحمیلی گفت: دفاع مقدس ما نشات گرفته از حرکت حماسی امام حسین (ع) و یاران ولایت مدار ایشان بوده و مقاومت بی مثال مردم غیور و دلاور ایران اسلامی طی این هشت سال پایهگذار یک غرور ملی تمام نشدنی برای ملت ایران است.  

همچنین حسین اوصانلو فرمانده پایگاه بسیج شهید کریمی منطقه شمالغرب گفت : گرامیداشت هفته دفاع مقدس یکی از راه‌های مقابله بانفوذ فرهنگی، اجتماعی و سیاسی و اقتصادی دشمن است.

وی اظهارداشت: هفته دفاع مقدس، یادآور اقتدار، عزت و ایستادگی ملت بزرگ ایران در برابر  استکبار جهانی است و طی ۸ سال دفاع مقدس ملت ایران اقتدار و عزت خود را به جهانیان ثابت کردند.

سرهنگ سهندی فرمانده سپاه ناحیه زنجان نیز در این مراسم با بیان اینکه راه شهدا الگو گرفته از نهضت عاشورایی است گفت: رزمندگان و شهدای دفاع مقدس جانانه در مقابل دشمن ایستادگی کردند و افتخار ما این است که طی 8 سال جنگ تحمیلی یک وجب از خاک مهین عزیزمان به دست دشمن نیفتاد و این دوران اوج افتخارات کشور ما امحسوب می شود.

همچنین در ادامه مراسم زیارت عاشورا و عزاداری توسط مداحین اهل بیت اجرا گردید.

امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.