شنبه 10 خرداد 1399

صبحگاه مشترک بسيجيان صنعت نفت به مناسبت هفتۀ دفاع مقدس در منطقه تهران

ارسال به تلگرام
صبحگاه مشترک بسيجيان صنعت نفت به مناسبت هفتۀ دفاع مقدس در منطقه تهران

با شروع هفته دفاع مقدس مراسم صبحگاه مشترک حوزه ها و پایگاههای نیروی مقاومت بسیج در مرکز منطقه تهران برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی منطقه تهران در این مراسم حاج حسین حیدری فرماندۀ بسیج شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران با اشاره به آغاز هفته دفاع مقدس، اظهار داشت: مردم دنیا به برکت انقلاب اسلامی و مبارزات هشت سال دفاع مقدس به بیداری اسلامی دست یافته اند.

وی گفت: در دوران دفاع مقدس آحاد مردم با همدلی و همزبانی و پشتیبانی ولایت فقیه در دفاع از ارزش های نظام اسلامی دست به دست هم دادند و دشمن متجاوز را از صحنه روزگار محو کردند.

در ادامه سردار اسدالهی فرماندۀ حفاظت سپاه تهران و از فرماندهان دوران جنگ تحمیلی و مدافعین حرم نیز به بیان ویژگی های دفاع مقدس پرداخت و اظهار داشت: در ابتدای جنگ ما از امکانات اولیه محروم بودیم اما امروز با کمال افتخار و به همت و توان نیروهای جوان و مهندسین خود توانسته ایم به جایی برسیم که ابرقدرت ها از توان موشکی ما هراس دارند.

اسدالهی با اشاره به تاریخچه مختصری از دوران جنگ تحمیلی ضمن بيان دلاور مردي هاي جوانان و مردم انقلابي در دوران دفاع مقدس، تصریح کرد : هفته دفاع مقدس يادآور شجاعت و شهامت دلاورمردان ايران اسلامي است که شور و حماسه و رشادت را با خون سرخ شهيدان گلگون کفن در هم آميخته و دشمن تا بنِ دندان مسلح را به زانو درآوردند.

در این مراسم که فرماندهان و بسیجیانی از حوزه های وزارت نفت ، شرکت ملی گاز ، شرکت گاز منطقه تهران ، شرکت پخش فرآورده های نفتی ، پالایشگاه تهران ، پایگاههای شهیدان آوینی ، همایونی ، بهشتی ، اشتهارد ، خرازی ، گرگان بیک و جلالی حضور داشتند ، ضمن طنین انداز شدن سرود ملی کشورمان ، پرچم پرافتخار ايران اسلامي برافراشته شد و بسیجیان حاضر در مقابل پرچم ، اداي احترام کرده و سپس با گراميداشت ياد و خاطره شهداي جنگ تحميلي بار ديگر با آرمان هاي بلند امام راحل و نظام اسلامي تجديد پيمان نمودند.

خاطرنشان می شود در این صبحگاه مشترک که مجتبی بشارتیان مدیر منطقه تهران به همراه معاونان و روسای اداره و واحدهای مختلف نیز حضور داشت ، پس از اجرای گروه سرود " احلاء مِن العسل " ، بسیجیان همراه با مرثیه سرائی مداح اهل بیت عصمت و طهارت در سوگ شهادت اباعبدالله الحسین و یاران باوفایش اشک ریخته و سینه زنی کردند .


گزارش تصويري مرتبط

امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.