شنبه 10 خرداد 1399

رونمایی از کلیپ اذان اختصاصي شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران

ارسال به تلگرام
رونمایی از کلیپ اذان اختصاصي شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران

همزمان با دومين نشست كارگروه تخصصي قرآن شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران، فيلم صوت اذان اختصاصي توليدي روابط عمومي رونمايي شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران – منطقه مرکزی، در جلسه کارگروه تخصصی قرآن کریم شرکت و با حضور مشاور مدیر عامل و سرپرست روابط عمومی ، رئیس شورای اقامه نماز،امور روحانیون و دارالقرآن شرکت ملی پالایش و پخش فراورده های نفتی ایران،معاونین و رئیس روابط عمومی منطقه مرکزی و برخی مسئولین دارالقرآن شرکت ، از نخستین کلیپ اذان با صدای حسام قانعی، موذن کشوری و نفر اول چهل و یکمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم سازمان اوقاف و امور خیریه جمهوری اسلامی ایران و نفر اول مسابقات وزارت نفت رونمایی شد.

محسن مومنی، مشاور مدیر عامل و سرپرست روابط عمومی شرکت، حضور قاریان و هنرمندان قرآنی را مایه مباهات مجموعه بزرگ صنعت نفت برشمرد و تاکید کرد : اقامه اذان کاری هنری است و صدای ماندگار اذان تا مدت ها  در لحظات معنوی نماز طنین انداز است.

مومنی افزود: امیدواریم این مراسم رونمایی طلیعه ای برای کارهای جدید موذنین خصوصا در سطح شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران باشد.

وی ادامه داد: هماهنگی لازم برای پخش نوای اذان منتخب شرکت، در همه مراکز انتقال نفت، تاسیسات و محیط های ستادی شرکت در سراسر ایران انجام شده است و به زودی آوای دلنشین اذان ایشان در زمان های ملکوتی نماز در مراکز صنعتی و ستادی شرکت طنین انداز می شود.

مشاور مدیرعامل و سرپرست روابط عمومی شرکت خاطر نشان کرد : این اذان برای بهره بردای در شبکه های صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران به زودی ارائه می گردد.

 

 

برچسب ها : قرآنی
امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.