یکشنبه 06 بهمن 1398

مومني: نقش تبلیغ در ترویج فرهنگ قرآنی کلیدی است

ارسال به تلگرام
مومني: نقش تبلیغ در ترویج فرهنگ قرآنی کلیدی است

در  کارگروه تخصصی قرآن کریم شرکت در منطقه مرکزی مطرح شد:

نقش تبلیغ در ترویج فرهنگ قرآنی کلیدی است


دومین جلسه کارگروه تخصصی قرآن کریم شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران، در منطقه مرکزی تشکیل شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران – منطقه مرکزی، دومین جلسه کارگروه تخصصی قرآن کریم شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران با حضور مشاور مدیر عامل و سرپرست روابط عمومی ،رئیس شورای اقامه نماز،امور روحانیون و دارالقرآن شرکت ملی پالایش و پخش فراورده های نفتی ایران،معاونین و رئیس روابط عمومی منطقه مرکزی ، برخی مسئولین دارالقرآن و اعضای کارگروه تخصصی قرآن شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران ، در منطقه مرکزی تشکیل شد.

 محسن مومنی، ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس و یاد و خاطره شهدای ایران اسلامی خصوصا شهدای صنعت نفت و شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران، اذعان کرد: فعالیت کردن در مسیر قرآن از توفیقات باری تعالی است که امروز نصیب همه ما شده است. و خداوند منان همه ما را مورد لطف خود قرار داده تا در مسیر فرهنگ و کتابش گام برداریم.

مشاور مدیرعامل و سرپرست روابط عمومی شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران تصریح کرد: امروز بیش از گذشته لازم است تا با استعانت از خدا و همکاری و مشورت با هم فضای قرآنی را در زندگی مان پررنگ تر کنیم.

وی با اشاره به لزوم تشویق و پاداش برای فراگیران آموزش های قرآنی گفت: گرچه با وجود بخشنامه های مختلف مالی و اعمال محدودیت ها، در برگزاری مسابقات قرآنی کمی رکود داریم ولی ما همچنان مسیر اصلی فعالیت های قرآنی را تا حد امکان ادامه داده ایم.

وی اذعان کرد: با وجود همکاران دارالقرآن مناطق ، فعالیت های بزرگ قرآنی در شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران شروع شده و به زودی در همه ابعاد نمود پیدا می کند.

مومنی با تاکید بر هدفمند کردن فعالیت ها و رقابت های فرهنگی قرآنی در دستور العمل ها و آیین نامه های جدید تدوین شده در کارگروه تخصصی قرآن کریم شرکت، ادامه داد: طبق برنامه ریزی جدید بیست و چهارمین دوره مسابقات قرآن کریم، اذان و نهج البلاغه شرکت در دو مرحله مقدماتی و نهایی با کمترین هزینه ممکن قابل اجراست.

وی با اشاره به راه اندازی پویش قرآنی و خلاقانه با عنوان "سلام" در شرکت ، گفت: آموزش فراگیر قرآن کریم، تدوین نشریه الکترونیکی تخصصی سلام، برگزاری مسابقات سراسری قرآن کریم در بین مناطق 12 گانه و ستاد شرکت، انجام طرح خانواده قرآنی، برگزاری محافل قرآنی و تور قرآنی، کشف استعداد های قرآنی و ... از جمله شاخص ترین فعالیت های این پویش است.

مشاور مدیرعامل و سرپرست روابط عمومی شرکت با تاکید بر لزوم فرهنگ سازی قرآنی و کشف استعدادهای قرآنی در این پویش تاکید کرد: فراگیری این طرح جامع و جهادی نیازمند مشارکت ، حمایت مدیران و مسئولین در سطوح بالایی صنعت نفت است تا پرچم عزت قرآنی را بیشتر از همیشه به اهتزاز در آوریم.

وی ابراز امیدواری کرد که این جلسه با وجود دلسوزان و خادمان قرآنی در بخش های مختلف صنعت نفت، نقطه عطفی برای رشد و بالندگی فعالیت های قرآنی باشد.

سرپرست روابط عمومی شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران نقش تبلیغ در ترویج فرهنگ قرآنی را از مهمترین برنامه های روابط عمومی و دارالقرآن مناطق توصیف کرد و افزود: رویکرد تبلیغی در بخش های قرآنی باید بیشتر شود.

مومنی اضافه کرد: یکی از مشکلات جامعه امروز عدم شناخت صحیح سبک زندگی اسلامی است که یکی از مهمترین برنامه های پویش قرآنی سلام خواهد بود.

برچسب ها : قرآنی
امتیاز به خبر :

عکسهای مرتبط

ارسال نظرات

نام

ایمیل

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.