یکشنبه 06 بهمن 1398

راهیابی فرزند همکار منطقه تهران به تیم ملی تیراندازی کشور

ارسال به تلگرام
راهیابی فرزند همکار منطقه تهران به تیم ملی تیراندازی کشور

آناهیتا بیگی ، فرزند یکی از کارکنان منطقه تهران علاوه بر کسب مقام دوم المپیاد استعدادهای برتر ایران به اردوی تیم ملی نوجوانان کشور نیز دعوت شد .

به گزارش روابط عمومی شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران – منطقه تهران ، پس از دستیابی این دختر نوجوان به مقام پنجمی انفرادی در رشتۀ تیراندازی با تفنگ بادی و به دست آوردن رتبۀ نائب قهرمانی تیمی در دومین المپیاد استعدادهای برتر ایران ، در مراسمی از وی تجلیل به عمل آمد .

در این مراسم که در سالن تیراندازی منطقه تهران و با حضور مسئولان این مجموعه برگزار شد ، مجتبی بشارتیان ، مدیر منطقه در پیامی ضمن تقدیر از تعلیمات ارزندۀ مربیان و تلاش و کوشش ملی پوش کشورمان آن را قابل تحسین و سزاوار قدردانی دانست و موفقیت وی را در این رشتۀ ورزشی ستود .

وی در بخش دیگری از پیام خود افزود : همواره عرصه ورزش و حضور موفق در میادین ورزشی یکی از ارزشمندترین افتخاراتی است که نصیب انسان هائی می گردد که در جهت رسیدن به هدف والای آفرینش گام بر می دارند و بر این باورند که کسب گرانبهاترین مدال افتخار همانا گوهر کمال و معرفت الهی بوده و می تواند در گرو بهره گیری از خرد جمعی و پرداختن به پرورش جسم و روح در قالب ورزش باشد .

بشارتیان با تأکید بر اهمیت حوزۀ ورزش در میان کارکنان و خانواده های آنان برای این نوجوان نام آور ، آرزوی توفیق و دستاوردهای بزرگتر نمود و ابراز امیدواری کرد : با یاری جستن از الطاف الهی ، در عرصه های مهم تحصیل ، تذهیب و ورزش پیروز و نمونه بارزی از یک جوان ورزشکار و با ایمان باشد و با اتکال به خداوند متعال و با الهام از اهداف عالیه تربیتی اسلام موفق و موید شود.

گفتنی است در این مراسم علاوه بر معاونین ، رؤسای واحدهای ستادی ، فرماندۀ بسیج پایگاه مقاومت شهید آوینی ، مربی و تنی چند از اعضای تیم تیراندازی ، عصمت اله بیگی پدر آناهیتا و مادرش ناهید دالوند که خود سابقه و کارنامۀ درخشانی در رشته های مختلف ورزشی دارد نیز حضور داشتند .

 

امتیاز به خبر :

عکسهای مرتبط

ارسال نظرات

نام

ایمیل

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.