یکشنبه 29 دی 1398

تاكيد مهندس عرب يارمحمدي بر بكارگيري نيروهاي متخصص و با علاقه در روابط عمومي

ارسال به تلگرام
تاكيد مهندس عرب يارمحمدي بر بكارگيري نيروهاي متخصص و با علاقه در روابط عمومي

مديرعامل شركت بر وجود افراد متخصص، با علاقه و مبتكر در روابط عمومي تاكيد كرد .

به گزارش روابط عمومي شركت خطوط لوله و مخابرات نفت ايران، مهندس عرب يارمحمدي در گردهمايي روساي روابط عمومي ستاد و مناطق دوازدهگانه گفت: با توجه به كمبود بودجه و برخي محدوديت ها در روابط عمومي بايد شاهد ابتكار عمل بيشتري باشيم.

وي با تاكيد بر اهميت روابط عمومي در شناساندن سازمان تاكيد كرد: روابط عمومي بايد به خودش كمك كند و منتظر ديكته كردن دستورات مديرعامل و يا مدير ديگري نباشد.

مديرعامل شركت با بيان اينكه هر پروژه اي الزاماتي دارد گفت: بايد در روابط عمومي هم الزامات مسئوليت اجتماعي آن رعايت شود همينطور كه تا الان بوده است وقتي خطوط ما از كنار يك روستا عبور مي كند بايد با همجواران آن در تعامل باشيم.

وي با اشاره به نقش روابط عمومي در كسب تنديس سيمين مسئوليت اجتماعي در بين شركتهاي پالايشي بر ضرورت توسعه فعاليتهاي شركت در اين زمينه تاكيد كرد.

در ادامه محسن مومني سرپرست روابط عمومي و مشاور مديرعامل مجموعه روابط عمومي را بسيار باانگيزه و با علاقه توصيف كرد و خواستار حمايت بيشتر براي رسيدن به جايگاه بالاتر و با بكارگيري رويكردهاي جديدتر شد.

وي با بيان اينكه بايد تهديدها را تبديل به فرصت كرد افزود:‌ روابط عمومي محدوديت پذير نيست چرا كه بسترهاي ارتباطي آن متنوع است.

مومني با اشاره به دوره آموزشي برگزار شده بر لزوم اطلاع رساني صحيح، به موقع و مديريت آن در شرايط بحراني تاكيد كرد.

سپس آقايان موسوي و مدني پور روساي روابط عمومي مناطق شمالشرق و اصفهان در سخناني خواستار توجه بيشتر به جايگاه روابط عمومي، كارآمدي نيروها، لزوم برگزاري دوره هاي آموزشي تخصصي و .... شدند.

در پايان با حضور مهندس عرب يارمحمدي مديرعامل شركت از شش دستاورد روابط عمومي رونمايي شد.


گزارش تصويري مرتبط

امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.