یکشنبه 06 بهمن 1398

مراسم تودیع و معارفه معاونین قدیم و جدید عملیات در منطقه تهران

ارسال به تلگرام
مراسم تودیع و معارفه معاونین قدیم و جدید عملیات در منطقه تهران

آیین تکریم از خدمات علی احمدی پور معاون عملیات سابق منطقه تهران و معارفه محمد مذهب جعفری ، معاون جدید با حضور مسئولان این مجموعه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران - منطقه تهران ، مجتبی بشارتیان مدیر منطقه در مراسم تکریم از خدمات معاون پیشین عملیات از فعالیت های ارزشمند و صادقانه احمدی پور قدردانی و برای وی در سمت جدید آرزوی موفقیت کرد.

وی با بیان اینکه معاونت عملیات از جمله پست های مهمی است که مسئولیت سنگینی برعهده دارد ، خاطرنشان ساخت : در مجموعه ای که فعالیتهای بی وقفۀ عملیاتی از اهم ویژگی های آن به شمار می رود این جایگاه می تواند نقش بسیار حیاتی و انکارناپذیری داشته باشد .

وی در بخش دیگری از صحبت‌های خود افزود: قطعاً برگزاری اینگونه مراسم و مناسبت‌ها نیز نه به عنوان مراسم تودیع و معارفه  بلکه نوعی جابجایی مسئولیت ها تلقی می شود .

در این مراسم که مهندس علیزاده دربندی مدیر خطوط لوله نیز حضور داشت ، احمدی پور طی سخنانی ضمن تشکر و قدردانی از زحمات یکایک کارکنان منطقه تهران به برخی از اهم اقدامات انجام شده در طول دوران مسئولیتش در این مجموعه اشاره کرد و ضمن آرزوی توفیق برای همۀ دست اندرکاران دلسوز و پرتلاش خط لوله اظهار داشت : موفقیتِ روز افزون ، تنها بر پایه همدلی ، تلاش و پشتکار محقق خواهد شد که از خداوند متعال برای برادر عزیزمان جناب آقای مذهب جعفری درجهت رسیدن به اهداف و شاخص های شرکت در این مسیر طلب بهروزی و پیروزی می کنیم.

مهندس عليزاده با اشاره به جایگاه و اهمیت منطقۀ تهران به عنوان شاهراه انتقال مواد نفتی اذعان داشت : موقعیت سوق الجیشی این مرکز بر کسی پوشیده نیست و مطمئن هستم با پتانسیل بسیار مناسب ، نیروهای جوان ، پرانگیزه و جویای نامی که در این منطقه وجود دارد ، شاهد موفقیت های بی شماری در سایۀ نظام مقدس جمهوری اسلامی و صنعت نفت کشور باشیم .

وی احمدی پور را نیروی ارزشی ، توانمند ، جدی و پیگیر دانست که انتصاب او به عنوان معاون عملیات ستاد خطوط لوله و مخابرات نفت ایران ، اتفاقی درست و به جا بوده است .

مذهب جعفری معاون جدید عملیات منطقۀ تهران که پیش از این ریاست مرکز انتقال نفت رازان و معاونت فنی منطقۀ اصفهان را بر عهده داشت با تشریح سوابق 28 سالۀ خود در حوزۀ نفت ، ابراز امیدواری کرد در این مسئولیت خدمتگزاری امین و سربلند در پیشبرد اهداف شرکت و ادامه دهندۀ مسئولان تلاشگری باشد که نام نیکشان پایدار مانده است .

امتیاز به خبر :

عکسهای مرتبط

ارسال نظرات

نام

ایمیل

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.