یکشنبه 29 دی 1398

بازدید فرماندهان بسیج شرکت از مناطق عملیاتی شمال غرب کشور

ارسال به تلگرام
بازدید فرماندهان بسیج شرکت از مناطق عملیاتی شمال غرب کشور

فرماندهان بسیج مناطق دوازده گانه به همراه فرمانده و اعضای شورای بسیج حوزه ستاد شرکت در قالب کاروان راهیان نور به میزبانی پایگاه بسیج شهید قمری منطقه غرب از مناطق عملیاتی شمال غرب کشور بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران- منطقه غرب؛ حسین حیدری، فرمانده بسیج حوزه ستاد  هدف از این بازدید را آشنایی فرماندهان پایگاه بسیج مناطق با اقدامات انجام شده علیه نظام جمهوری اسلامی ایران در طول هشت سال جنگ تحمیلی عنوان کرد و گفت: کاروان راهیان نور شرکت در طول سال های گذشته از مناطق عملیاتی جنوب کشور بازدید می کرد. اما امسال برای اولین بار بازدید از یادمان های شهدای گرانقدر و مناطق عملیاتی در شمال غرب کشور انجام شد.

وی در ادامه به حضور بیش از پیش مردم در اردوهای راهیان نور تاکید کرد و اظهار داشت: از همه کارکنان شرکت تقاضا دارم که با حضور خود در این مناطق از نزدیک و به صورت محسوس، با فضای جبهه و جنگ، زندگی شهدا و اقداماتی که علیه نظام و انقلاب صورت گرفته بيشتر آشنا شوند.

فرمانده پایگاه شهید قمری نیز در حاشیه این بازدید گفت: در برهه کنونی ما به عنوان وارثان شهدا، وظیفه سنگینی بر عهده داریم و همه باید دست به دست هم دهیم تا این فرهنگ ایثار و شهادت به نسل های آینده نیز منتقل شود.

مهندس ابراهیم مومن با بیان این مطلب که برگزاری اردوهای راهیان نور به عنوان یک عملیات بزرگ فرهنگی که تاثیر زیادی در ترویج و انتقال فرهنگ ایثار و شهادت به جوانان و نسل های آینده دارد، افزود: کاروان اعزامی بسیج شرکت در این سفر سه روزه، از یادمان شهدای باشگاه افسران، مزار شهدای گمنام شهر سنندج، «تپه الله اکبر»، روستای نگل مريوان، کتاب قرآنی مزين به خط کوفی و تزیینات آب طلا بر روی پوست آهو متعلق به صدر اسلام، مزار چهار شهید گمنام دفاع مقدس در سمت شرقی دریاچه زریوار و يادمان شهداي والفجر 4 بازديد كردند.


گزارش تصويري مرتبط

امتیاز به خبر :

عکسهای مرتبط

ارسال نظرات

نام

ایمیل

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.