یکشنبه 29 دی 1398

امیرمحمد اورنگی قهرمان مسابقات کاراته کشور

ارسال به تلگرام
امیرمحمد اورنگی قهرمان مسابقات کاراته کشور

امیرمحمد اورنگی فرزند مهندس اورنگی مدیر منطقه اصفهان موفق به کسب عنوان قهرمانی در مسابقات کشوری سبک کیوکوشین کاراته ماتسوشیما شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران ـ منطقه اصفهان، امیرمحمد 9 ساله در مسابقات فوق که با حضور نمایندگانی از استان های مختلف کشور در سالن شهید افراسیابی مجموعه ورزشی شهید شیرودی تهران برگزار شد در بخش کاتای مسابقات توانست به مقام قهرمانی دست یابد.

این ورزشکار نونهال در مدت 5 سال فعالیت در این رشته ورزشی موفق به کسب عناوین مختلفی در سطح ملی و استانی شده است که از آن جمله می توان به 2 دوره قهرمانی طی سال های 95 و 96 در مسابقات قهرمانی کشور (سبک کیوکوشین کاراته ماتسوشیما) رده سنی نونهالان در شهرهای شیراز و کرمانشاه و قهرمانی 2 دوره در مسابقات قهرمانی کیوکوشین کاراته در رشته کاتا رده کمربندهای قهوه ای و سبز در سال 97 اشاره کرد.

امیرمحمد علاوه بر فعالیت در عرصه ورزشی در فعالیت های اجتماعی، هنری و قرآنی نیز عناوینی به خود اختصاص داده است، از جمله سفیر فعال سلامت و کسب رتبه ممتاز در مسابقات زیبا نویسی سال تحصیلی 96-95 در سطح مدارس استان فارس و دریافت گواهینامه های موفقیت در آزمون های حفظ3، 5 و 6 جزء قرآن کریم از سال 96 تا 98.

امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.