شنبه 16 آذر 1398

عیادت کارکنان منطقه شمال‌شرق از سه همکار

ارسال به تلگرام
عیادت کارکنان منطقه شمال‌شرق از سه همکار

هفته گذشته متاسفانه سه تن از کارکنان منطقه شمال‌شرق بدلیل بیماری در بیمارستان بستری شدند.

به گزارش روابط عمومی شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران –منطقه شمال‌شرق؛ سیدوحید سیدموسوی گفت: جمعی از همکاران مرکز منطقه و تاسیسات انتهایی مشهد مقدس با حضور در منزل این همکاران خود، ضمن عیادت از آن‌ها، در جریان مراحل درمانشان قرار گرفتند.

رییس روابط عمومی منطقه شمال‌شرق ضمن دلجویی از خانواده‌های همکاران بیمار، اضافه کرد: عباس دلالی(کارشناس دارالقرآن منطقه)، محمدرضا بيات‌مختاري(کارمند ارشد عملیات) و امیر تقي‌زاده(مسئول امور باغبانی) تاسیسات انتهایی مشهد مقدس به ترتیب بدلیل عمل جراحی حنجره، كيسه صفرا و كليه‌ها در بیمارستان بستری بودند.

سیدموسوی اضافه کرد:کارکنان منطقه شمال‌شرق در این دیدارها برای همکاران بیمار خود آرزوی سلامتی کرده و اظهار امیدواری کردند که این منطقه در آینده نزدیک از حضور پرنشاط و استمرار همکاری این عزیزان بهره‌مند و برخوردار باشد.

وی تصریح کرد: به اذعان خانواده‌های همکاران بیمارمان خوشبختانه حال عمومی هر سه نفر آنها نسبت به قبل مساعدتر بوده و روند طول درمان خوب وتاکنون نتیجه معالجات امیدوار کننده است.

مسئول روابط عمومی منطقه شمال‌شرق در پایان ضمن دعا برای شفای عاجل همه بیماران بویژه همکاران این منطقه، از زحمات تیم پزشکی آن‌ها قدردانی و تشکر کرد.

شایان ذکر است: همکاران بیمار این منطقه نیز از ابراز لطف و محبت همکاران خود تشکر و قدردانی کردند .

امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.
خطایی رخ داده است. خطا : آرشیو به تفكيك مناطق در حال حاضر در دسترس نیست