شنبه 16 آذر 1398

ممیزی در منطقۀ تهران با صدور گواهینامه بر اساس چهار استاندارد بین المللی

ارسال به تلگرام
ممیزی در منطقۀ تهران با صدور گواهینامه بر اساس چهار استاندارد بین المللی

کارشناس مهندسی کیفیت و بهره وری منطقه تهران از ممیزی واحدهای مختلف در این مجموعه خبر داد که به موجب آن  استانداردهای مرتبط بر اساس ایزوهای 9001 ، 14001 ، 45001 ، 50001  به روز رسانی می شوند .

به گزارش روابط عمومی شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران – منطقه تهران ، زهرا رجبی با اعلام این خبر ، ممیزی مذکور را پنجمین ممیزی صدور گواهینامه و بیست و پنجمین دورۀ خارجی دانست و افزود : این برنامه در قالب 2 گروه دو نفره و در سه روز متوالی انجام گرفت که روز اول ، تأسیسات رشت ، رودبار ، قزوین ، کن ، قوچک و نفت خام ، روز دوم سایتهای کرج ، چشمه شور ، واحدهای مکانیک ، ساختمان ، ترابری ، ابزار دقیق ، HSE و دفتر مهندسی کیفیت و روز سوم دفتر مدیر ، واحدهای مخابرات ، بازرسی فنی ، کمیته انرژی ، رستوران مرکز منطقه ، تدارکات کالا ، انبار و آموزش مورد ممیزی قرار گرفتند .

وی گفت : پس از اتمام بررسی وضعیت تک تک واحدهای نامبرده ، جلسه ای با حضور اعضای تیم ممیز ، مدیر ، معاونین و رؤسای واحدها صورت گرفت و در نهایت توصیه به صدور گواهینامه در دستور کار قرار گرفت .

رجبی تصریح داشت : در این ممیزی نقاط قابل بهبود به وسیلۀ تیم ممیزی مشاهده و ثبت گردید که در ادامه با در نظر گرفتن علل ریشه ای ، اقدامات اصلاحی برای رفع آنها در برنامه قرار خواهد گرفت .

وی با مهم توصیف نمودن این فرآیند و ویرایش استانداردهای ایزو 9001 ، 14001 و 45001 ، صدور گواهینامه مذکور را برای نخستین بار پس از ویرایش نهائی بسیار پر اهمیت بر شمرد .

امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.
خطایی رخ داده است. خطا : آرشیو به تفكيك مناطق در حال حاضر در دسترس نیست