شنبه 16 آذر 1398

مانور مقابله با آتش سوزی در مرکز مخابراتی "فینو"

ارسال به تلگرام
مانور مقابله با آتش سوزی در مرکز مخابراتی "فینو"

مانور آتش سوزی در مرکز مخابراتی فینو ، حوزه استحفاظی مرکز انتقال نفت قطب آباد اجرا شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت منطقه خلیج فارس؛ رئیس HSE منطقه خلیج فارس با اشاره به اینکه مرکز مخابراتی فینو نقش بسیار مهم و کلیدی در حوزه ارتباطات مخابراتی جنوب کشور  ایفا می‌کند گفت : پایداری و استمرار بهره برداری از این مرکز تاثیر مستقیمی بر عملیات بهره برداری از خط ۲۶ اینچ منطقه خلیج فارس دارد.

مسعود انصاری ادامه داد: باتوجه به موقعیت جغرافیایی این مرکز و صعب العبور بودن مسیر جاده‌ای،انتظار به حداقل رسیدن شرایط ریسک آتش سوزی در این مرکز است که به منظور جلوگیری از قطع ارتباطات رادیویی و مخابراتی سرعت عمل در اطفای حریق بسیار  مهم وحائز اهمیت می‌باشد.

وی بیان داشت: اين آتش سوزى تهديد سرايت آتش به اتاق راديو و سوئيچ هاى مخابراتى را دنبال داشت كه در نتيجه آن امكان قطع ارتباط بين ايستگاههاى گنو و رزدر ، مركز انتقال نفت قطب آباد و در نهايت توقف خط ٢٦ اينچ فرآورده ها را بهمراه دارد.

انصاری برای جلوگیری از این حوادث افزود: اجرای طرح‌های پدافندی و بهره گیری از سیستم های مدرن اعلام و اطفا حریق ، سرویس و نگهداری و تست دوره ای سیستم اعلام و اطفا حریق سرور و اتاق دیزل ژنراتور می‌تواند از بروز حوادث غیر مترقبه جلوگیری کند.

امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.
خطایی رخ داده است. خطا : آرشیو به تفكيك مناطق در حال حاضر در دسترس نیست