شنبه 16 آذر 1398

مدیر منطقه شمال تاکید کرد: نقش مهم تدارکات کالا در پايداري عمليات انتقال

ارسال به تلگرام
مدیر منطقه شمال تاکید کرد: نقش مهم تدارکات کالا در پايداري عمليات انتقال

مدیر منطقه شمال تاکید کرد: 

نقش مهم تدارکات کالا در پايداري عمليات انتقال

 

مدیر منطقه شمال با اشاره به تنگناهاي اقتصادي موجود در كشور، نقش متولیان تدارکات کالا را برجسته و مهم ارزیابی کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران – منطقه شمال، ارسلان رحیمی در نشست سراسری مدیر کالا، مسئولان و روسای تدارکات کالای مناطق دوازده گانه شرکت با اشاره به شرایط حساس و مهم کشور برای تامین قطعات مورد نیاز صنایع، خدمات متولیان کالا را مهم تر از همیشه توصیف کرد.

وی با قدردانی از همکاری های صادقانه مدیریت کالای شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران برای اجرای پروژه های فنی در منطقه شمال، خاطرنشان کرد: اولویت نخست ما در این منطقه بهره گیری از کالای باکیفیت ایرانی است و خوشبختانه وظایف سازمانی در بخش تدارکات کالای منطقه شمال با احساس وظیفه سازمانی و ملی در حال انجام است.

رحیمی همچنین با تشریح شرایط سوخت رسانی به مردم و مسافران شمال کشور و ملاحظات خاص منطقه شمال نسبت به سایر مناطق، خاطرنشان کرد: با توجه به ارزش بالای اراضی کشاورزی در شمال کشور و محوریت زراعت در این منطقه، همواره با تعارض مجاوران به حریم خطوط لوله مواجه هستیم و یکی از ویژگی های این منطقه عبور 80درصد از خطوط لوله ما از مناطق صعب العبور جنگلی یا از بین شهرها و روستاهای متعدد است.

مدیر کالا شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران نیز در این نشست یک روزه که به میزبانی منطقه شمال برگزار شد، با تاکید بر اهمیت وحدت رویه و انسجام کاری مسئولان تدارکات مناطق دوازدهگانه شرکت، مهمترین موانع و مشکلات مطرح شده توسط اعضای جلسه را مورد بررسی و تبادل نظر قرار داد.

ابوالقاسم زمانی هدف از برگزاری این نشست را بررسی راهکارها برای ساماندهی بیشتر انبارها، استفاده بهینه از داراییها، بررسی مسائل و مشکلات انبارهای تدارکات کالا با هدف افزایش بهرهوری و کارایی در مجموعه تامین کالا اعلام کرد.

امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.
خطایی رخ داده است. خطا : آرشیو به تفكيك مناطق در حال حاضر در دسترس نیست