دوشنبه 05 خرداد 1399

برگزاری رزمایش اطفاء حریق در مرکز انتقال نفت شماره 3 مارون ـ اصفهان

ارسال به تلگرام
برگزاری رزمایش اطفاء حریق در مرکز انتقال نفت شماره 3 مارون ـ اصفهان

رزمایش ایمنی و اطفاء حریق از سوی واحد HSE منطقه اصفهان در مرکز انتقال نفت شهید ملک باغملک (شماره 3 مارون ـ اصفهان) برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران ـ منطقه اصفهان، محمود گودرزی رئیس بهداشت، ایمنی و محیط زیست(HSE) منطقه گفت: این رزمایش در راستای ایجاد آمادگی نیروی انسانی برای مقابله با خطرات احتمالی نشت مواد و آتش سوزی و همچنین سنجش میزان کارایی ابزار و ادوات مورد نیاز در وضعیت های بحرانی طراحی شد.

وی با بیان اینکه رزمایش مرکز انتقال نفت شماره 3 با حضور 21 نفر و همکاری واحدهای مختلف عملیاتی، فنی و حراست برگزار شد در خصوص سناریوی انجام شده گفت: رزمایش فوق با سناریوی نشتی، آتش سوزی و امداد و نجات در محوطه صنعتی انجام شد که در پی آن با اقدامات به موقع مسئول عملیات و کارکنان در خصوص اطلاع رسانی و توقف انتقال مواد نفتی و در سرویس قرار دادن وسایل مورد نیاز رزمایش اجرا شد.

وی ادامه داد: همکاری کارکنان با نیروهای آتش نشانی، کنترل خودروها و نفرات، حضور پزشکیار و آمبولانس در محل از دیگر اقدامات انجام شده در این رزمایش به شمار می آید.

مسئول HSE بیان داشت: در این رزمایش از کامیون اطفاء حریق، پمپ های ثابت و متحرک، مانیتور آتش نشانی، هایدرنت، کپسول های اطفاء حریق پودری و گازی استفاده و 2 هزار لیتر آب و 200 لیتر کف مصرف شد.

 

امتیاز به خبر :

عکسهای مرتبط

ارسال نظرات

نام

ایمیل

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.
خطایی رخ داده است. خطا : آرشیو به تفكيك مناطق در حال حاضر در دسترس نیست