پنجشنبه 23 آبان 1398

بازدید فرمانده بسیج ادارات استان کرمان از منطقه جنوب شرق

ارسال به تلگرام
بازدید فرمانده بسیج ادارات استان کرمان از منطقه جنوب شرق

سرهنگ جلالی، فرمانده بسیج ادارات استان کرمان از منطقه جنوب شرق بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران؛ منطقه جنوب شرق، جلالی، علیرضا کریمی، فرمانده پایگاه بسیج امام خامنه‌ای منطقه ضمن اعلام این خبر گفت: فرمانده بسیج ادارات استان کرمان به همراه حسین بمی‌ناصری، مسئول بسیج ادارات رفسنجان و هیأت همراه ضمن بازدید از پایگاه بسیج امام خامنه‌ای منطقه، در نشستی صمیمی با تعدادی از اعضای شورای پایگاه بسیج دیدار و در جريان عملکرد و فعالیت‌های بسيج این منطقه قرار گرفت.

در ادامه وی ضمن دیدار با مدیر منطقه از تعامل سازنده مسئولان شرکت و عملکرد کارکنان بسیجی منطقه، قدردانی کرد و گفت: داشتن روحیه جهادی در بین مجموعه و مسئولان عامل پیشرفت و ارتقاء عملکرد می‌شود و بهترین راه برون رفت از مشکلات در حال حاضر داشتن روحیه جهادی، تلاش و خدمت گذاری است.

در این دیدار مدیر منطقه نیز با تأکید بر تعامل و همکاری مجموعه بسیج با مدیریت و مسؤولین منطقه، نقش این تعامل را مؤثر دانست.

در ادامه جلالی در جمع نمازگزاران حاضر و به تبیین نقش دشمن در ایجاد یأس و نامیدی در بین مردم و مسؤولین پرداخت و در پایان از مرکز انتقال نفت رفسنجان بازدید و از نزدیک در جریان فعالیت و رسالت شرکت قرار گرفت و در زمینه همکاری و مساعدت بسیج اعلام آمادگی کرد.

امتیاز به خبر :

عکسهای مرتبط

ارسال نظرات

نام

ایمیل

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.
خطایی رخ داده است. خطا : آرشیو به تفكيك مناطق در حال حاضر در دسترس نیست