پنجشنبه 23 آبان 1398

رئيس HSE تاكيد كرد: لزوم تامين نيروي انساني و تجهيزات تخصصي در مراكز انتقال نفت صعب العبور

ارسال به تلگرام
رئيس HSE تاكيد كرد: لزوم تامين نيروي انساني و تجهيزات تخصصي در مراكز انتقال نفت صعب العبور

رئيس HSE تاكيد كرد:

 لزوم تامين نيروي انساني و تجهيزات تخصصي در مراكز انتقال نفت صعب العبور


گردهمایی روسای HSE ستاد و مناطق 12 گانه و کمیته تخصصی HSED شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران به میزبانی منطقه اصفهان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران ـ منطقه اصفهان، این گردهمایی با حضور مدیر HSE و پدافند غیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران، رئیس HSE شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران و روسای مناطق 12 گانه شرکت برگزار شد.

در ابتدای این گردهمایی محمدرضا تقوایی رئیس HSE شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران ضمن تأکید بر ضرورت تشکیل گردهمایی های سالیانه مسئولین HSE مناطق 12 گانه و ستاد شرکت گفت: امیدواریم با تداوم دوره های مختلف آموزشی و برپایی جلسات هم اندیشی مسائل و مشکلات حوزه HSE مناطق را حل و فصل نماییم.

وی تأمین نیروی انسانی متخصص به خصوص نیروهای آتش نشان و همچنین بروزرسانی تجهیزات اطفاءحریق در مراکز انتقال نفت واقع در مناطق صعب العبور و کمتر توسعه یافته را از دغدغه های اصلی این واحد دانست.

سیدمحمد پورراکی مدیر HSE شرکت ملی پالایش و پخش ضمن بررسی مسائل و مشکلات حوزه بهداشت، ایمنی و محیط زیست شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت با تأکید بر لزوم همکاری و ارتباط بیشتر شرکت های تابعه پالایش و پخش بیان کرد: عملکرد هوشمندانه همکاران در مسائل زیست محیطی همچنین توجه به اصل پیشگیری در کلیه امور شرکت یک ضرورت است که این مهم با تعامل و ارتباط بخش های مختلف HSE محقق خواهد شد.

در ادامه این گردهمایی سیاوش اورنگی مدیر منطقه اصفهان اظهار داشت: شعار «اول ایمنی بعد کار» سرلوحه فعالیت ما قرار دارد و امیدواریم با توجه به موقعیت استراتژیک این منطقه و حجم بالای انتقال حدود 37 تا 40 درصد نفت خام مورد نیاز کشور ، به صورت ویژه به نیازها و مشکلات واحد HSE منطقه اصفهان رسیدگی شود.

گفتنی است، علاوه بر این گردهمایی به مدت دو روز روسای HSE ستاد و مناطق 12 گانه دوره آموزشی «استانداردهای IPS مرتبط با طراحی سیستم های اطفاء حریق با کف» را با موفقیت طی کردند.

امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.
خطایی رخ داده است. خطا : آرشیو به تفكيك مناطق در حال حاضر در دسترس نیست