پنجشنبه 23 آبان 1398

راه‌اندازی سامانه Active data guard در منطقه جنوب شرق

ارسال به تلگرام
راه‌اندازی سامانه Active data guard در منطقه جنوب شرق

در راستای حفاظت و صیانت از داده‌های مهم و افزايش ضريب دسترسی به آن‌ها، سامانه Active data guard در منطقه جنوب شرق نصب و راه‌اندازی شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران منطقه جنوب شرق، رضا منشادی، معاون مخابرات منطقه گفت: امروزه استفاده از سیستم اتوماسیون اداری مناسب علاوه بر اینکه موجب صرفه‌جویی در زمان، کاهش هزینه‌ها و در نتیجه افزایش بهره‌وری می‌شود، دستاوردهای چشم‌گیری برای مدیران، کارشناسان، کارکنان دبیرخانه و بایگانی، ارباب رجوع سازمان به دنبال دارد و در همین راستا منطقه نيز از سیستم اتوماسیون اداری سامانه برید استفاده می‌كند.

منشادی با تاكيد بر اهمیت حفاظت از داده‌ها و اطلاعات مهم و حیاتی همچون نامه‌های اداری، بخشنامه‌ها و دستورالعمل‌هایي که در این نرم افزار وجود دارد، ادامه داد: بر همین اساس معاونت مخابرات منطقه برای حفاظت و صیانت از این داده‌های مهم و افزايش ضريب دسترسی به داده‌ها، تصمیم به پیاده‌سازی سرور standby برید با نام Active data guard کرد.

معاون مخابرات منطقه با اشاره به کاربرد این سامانه افزود: در صورت بروز قطعی با انجام عمل failover ارتباطات client ها را به سرعت بر روی سرور standby منتقل کرده و سرویس‌دهی بدون وقفه محقق می‌شود.


امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.
خطایی رخ داده است. خطا : آرشیو به تفكيك مناطق در حال حاضر در دسترس نیست