پنجشنبه 23 آبان 1398

نقش شركت خطوط لوله و مخابرات در صنعت نفت بسيار حياتي است

ارسال به تلگرام
نقش شركت خطوط لوله و مخابرات در صنعت نفت بسيار حياتي است

مشاور فرهنگي وزير و دبير شوراي فرهنگي و اقامه نماز: 

نقش شركت خطوط لوله و مخابرات در صنعت نفت بسيار حياتي است


مشاور فرهنگي وزير و دبير شوراي فرهنگي و اقامه نماز ضمن اشاره به شرايط سخت كاري در شركت خطوط لوله و مخابرات نفت و مسائل مربوط به امنيت كاري، مشكلات و خطرات آن با تاكيد بر نقش حياتي اين شركت در صنعت نفت از تلاشهاي بي وقفه كاركنان اين صنعت قدرداني كرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران منطقه شمالغرب(ناحيه فني تبريز)، دكتر مجيدي در نشستي با مسئولين منطقه شمالغرب با اشاره به دفتر ارتباطات هنرمندان صنعت نفت كه به صورت سازماني مردم نهاد در صنعت نفت با هدف كشف و پرورش استعدادهايي از خانواده بزرگ اين صنعت به فعاليت مشغول است افزود: اين سازمان مردم نهاد از طريق برگزاري همايش هاي مختلف سالانه سعي در شناسايي و گسترش ظرفيتهاي هنري ، فرهنگي و تخصصي كاركنان و خانواده هاي ايشان دارد .

وي همچنين برگزاري نمايشگاههاي عرضه انواع محصولات هنري و غيره را از جمله اقداماتي دانست كه در اين خصوص انجام شده است .

دكتر مجيدي در پايان ضمن اشاره به مسئوليت هاي فرهنگي و اجتماعي شوراي اقامه نماز پالايش و پخش، از حجه الاسلام كافي مسئول شوراي اقامه نماز پالايش و پخش براي اقدامات انجام شده تقدير و تشكر كرد.

در ادامه حجه الاسلام كافي به بيان مختصري از فعاليتهاي انجام شده در بخش  فعاليتهاي فرهنگي قرآني شركت پالايش و پخش پرداخت و گفت: با وجود مشكلات و محدوديتهاي اقتصادي اخير سعي شده با حمايتهاي انجام يافته از سوي مشاور فرهنگي وزير نفت، مسابقات قرآني همچون گذشته با رعايت بحث صرفه جويي برگزار شود.

مسئول شوراي اقامه نماز پالايش و پخش افزود: اين شركت با حدود 10 حافظ كل قرآن و 50 قاري موثر كه نفر اول آن از شركت خطوط لوله و مخابرات نفت مي باشد، داراي رتبه اول برگزاري مسابقات قرآني در صنعت نفت است .

حجه الاسلام كافي با بيان اينكه حدود 186 نمازخانه بين راهي فعال در سطح شركت پالايش و پخش وجود دارد گفت: با وجود مشغله كاري و عملياتي كاركنان صنعت نفت هيچگاه از وظايف ديني خود غافل نشده اند و آمادگي همكاري و پذيرش مسئوليت در توسعه اين امور را دارند.

در ادامه جلسه حجه الاسلام هادي پشتيبان منطقه 10 شوراي اقامه نماز شركت پالايش و پخش كه محدوده شمال غرب كشور را پوشش مي دهد، در خصوص اقدامات و برخي مشكلات و معضلات توضيحاتي ارائه كرد.

سپس مهندس محمود حاتمي معاون مخابرات منطقه شمال غرب به نيابت از مدير منطقه طي سخناني،  مشكل اصلي شركت خطوط لوله و مخابرات را بحث پراكندگي آن عنوان كرد و گفت: به دليل دوري برخي مراكز از حريم هاي شهري ارائه خدمات همواره با مشكلات زيادي همراه است .

وي افزود: همچنين به دليل سياستهاي اقتصادي، بسياري از فعاليتهاي فرهنگي مرتبط با فرزندان و خانواده ها متوقف شده در حالي كه با توجه به شرايط كاري پدران چنين مواردي مورد نياز و عامل دلگرمي خانواده هاست.

حاتمي همچنين در پايان بر لزوم ترويج فرهنگ نماز و برگزاري نماز جماعت با حضور كاركنان تاكيد كرد.

مهندس اسكويي رئيس ناحيه تبريز نيز در اين جلسه ضمن ارائه گزارشي در خصوص فعاليت هاي عملياتي ناحيه تبريز به بيان مسايل و مشكلات و سختي كار كاركنان پرداخت.

امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.
خطایی رخ داده است. خطا : آرشیو به تفكيك مناطق در حال حاضر در دسترس نیست