شنبه 16 آذر 1398

مدير منطقه مركزي تاكيد كرد:صيانت از صنعت و بهره گيري حداكثري از ظرفيت هاي داخلي

ارسال به تلگرام
مدير منطقه مركزي تاكيد كرد:صيانت از صنعت و بهره گيري حداكثري از ظرفيت هاي داخلي

مدير منطقه مركزي تاكيد كرد:

صيانت از صنعت و بهره گيري حداكثري از ظرفيت هاي داخلي


جلسه هم اندشی مدیر، معاونین، روسای واحدهای فنی، ستادی و روسای مراکز انتقال نفت و تاسیسات تابعه منطقه مرکزی به هدف هماهنگی حداکثری و رفع موانع کاری در منطقه مرکزی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران – منطقه مرکزی، حجت ولیان ، رئیس روابط عمومی این منطقه ، هدف از این جلسه را بیان مسائل و مشکلات موجود و هماهنگی هرچه بیشتر واحدها با یکدیگر در پیشبرد امور برشمرد و تصریح کرد: روسای مراکز و واحدهای مختلف با بیان نظرات ، دیدگاه ها و مسائل مربوط به صنعت نفت ، راه حل ها و اقدامات لازم را با مدیر و معاونین به مشورت گذاشتند.

سید حمید حسینی، مدیر منطقه مرکزی، در این جلسه، ضمن تاکید بر صرفه جویی حداکثری واحدها، با توجه به دستورالعمل های وزارت نفت، نگهداری از تجهیزات و قطعات مورد استفاده را  ضروری ارزیابی کرد و گفت: با برنامه ریزی صحیح همچون گذشته مشکلی بابت تامین قطعات و تجهیزات مورد استفاده نداریم ولی نگهداری و مراقبت حداکثری از  تجهیزات و قطعات در اولویت ها است.

حسینی ضمن تقدیر از عملکرد همه واحدها در مواجهه با شرایط جوی ، سیل و رانش های زمین در نقاط مختلف منطقه در ابتدای سال جاری گفت: خوشبختانه با تلاش های همه همکاران، حتی در بدترین شرایط ، عملیات انتقال نفت بدون هیچ وقفه ای انجام شد.

حسینی در ادامه با اشاره به ضرورت ارتباط با همه کارکنان در سطوح مختلف سازمان و لزوم مشارکت کارکنان فنی و ستادی در پیشبرد بهینه اهداف سازمان، تصریح کرد: ارتباط در سازمان می تواند عامل دست یابی به اهداف سازمانی بوده و سازمان توانمندی لازم برای بهره گیری از اطلاعات و تحقق اهداف خود را می یابد.

امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.
خطایی رخ داده است. خطا : آرشیو به تفكيك مناطق در حال حاضر در دسترس نیست