پنجشنبه 23 آبان 1398

صرفه جویی در منابع با ساخت وزنه های آزمایش جرثقیل در منطقه مرکزی

ارسال به تلگرام
صرفه جویی در منابع با ساخت وزنه های آزمایش جرثقیل در منطقه مرکزی

با هدف صرفه جویی و استفاده بهینه از امکانات و منابع موجود ، وزنه های آزمایش جرثقیل در منطقه مرکزی ساخته شد و مورد بهره برداری قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران – منطقه مرکزی، با همکاری واحدهای نگهداری و تعمیرات خطوط، انبار و تدارکات کالا و نظارت بازرسی فنی، با استفاده از مواد اولیه موجود در مرکز انتقال نفت قدیم اراک و انبار منطقه مرکزی، وزنه های آزمایش جرثقیل ساخته شد و مورد بهره برداری قرار گرفت.

رضا کریمی نورعینی با اشاره به فعالیت 20 روزه جوشکاران منطقه مرکزی در انجام برشکاری و جوشکاری ورق های ضخامت بالاي ناودانی و ... گفت: بمنظور صرفه جویی حداکثری از امکانات و مواد اولیه موجود و مواد ضایعاتی و از رده خارج استفاده بهینه شد.

وی با تاکید بر همکاری مستمر ترابری منطقه مرکزی در انجام موفقیت آمیز این پروژه گفت: به این ترتیب 8 عدد وزنه در تناژ های مختلف بنظور آزمایش جرثقیل ها تحویل بازرسی منطقه مرکزی شد.

حسن اسدی ، رئیس انبار و تدارکات کالا منطقه مرکزی گفت: سال های گذشته با همکاری پالایشگاه نفت امام خمینی(ره) شازند آزمایش جرثقیل ها انجام شد و این اولین بار است که از امکانات و منابع موجود و بدون هرینه اضافی وزنه های جرثقیل در منطقه مرکزی طراحی، ساخت و بکارگیری می شوند.

 

 

امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.
خطایی رخ داده است. خطا : آرشیو به تفكيك مناطق در حال حاضر در دسترس نیست