شنبه 10 خرداد 1399

تجلیل از خادمان قرآن و نماز منطقه شمالشرق

ارسال به تلگرام
تجلیل از خادمان قرآن و نماز منطقه شمالشرق

روابط عمومی شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت منطقه شمالشرق با حضور مدیر این منطقه از خادمان قرآن و نماز تکریم و تجلیل کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران –منطقه شمالشرق؛ سیدوحید سیدموسوی با اشاره به فعالیت‌های انجام گرفته در ستاد اقامه نماز این منطقه گفت: هدف از اجرای این طرح، حمایت و ارتقای ظرفیت‌های دوستداران و فعالان قرآنی و ترویج فرهنگ نماز بویژه نماز جماعت است.

رییس روابط عمومی منطقه شمال‌شرق تاکید کرد: خادمان این عرصه صرفا با انگیزه‌های دینی- اعتقادی و بدون چشم‌داشت و انتظار، بیشترین اهتمام و مهمترین گام را در توسعه فرهنگ قرآن و نماز بر می‌دارند.

سیدموسوی با اشاره به ختم کلام وحی در ماه میهمانی خدا توسط همکاران منطقه، اظهارکرد: با برگزاری طرح تلاوت نور در حسینیه سید الشهداء(ع) مرکز این منطقه، همکاران ما هر روز یک صفحه از کلام وحی به همراه ترجمه آن را قرائت می‌کنند.

وی ادامه داد: تفسیر و تبیین معارف، کرسی تلاوت و برگزاری حلقه‌های قرآنی و نمازی، افق و چشم انداز طرح‌های آتی روابط عمومی منطقه شمال‌شرق است.

شایان ذکر است: در پایان این مراسم، از آقایان سعید مهرانفر، علی اکبریان، حسین عرب‌اسماعیلی، احمد شریعتی، محمد عامری و یعقوب رجبی به عنوان خادمان و فعالان قرآن و نماز این منطقه تجلیل شد.

برچسب ها : قرآنی
امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.