شنبه 14 تیر 1399

اختتامیه ختم قرآن بانوان در منطقه لرستان

ارسال به تلگرام
اختتامیه ختم قرآن بانوان در منطقه لرستان

همزمان با فرا رسیدن عید سعید فطر و پایان برنامه های فرهنگی شامل نمایشگاه علوم قرآنی،احیا شبهای قدر، نماز عید سعید فطر و مسابقه حدیث، اختتامیه ختم قرآن بانوان مرکز منطقه نیز برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران منطقه لرستان، رییس روابط عمومی این منطقه با اشاره به برگزاری نمایشگاه علوم قرآنی در ایام ماه مبارک رمضان گفت: این نمایشگاه شامل کتب مذهبی، نرم افزار و بازی های رایانه ای به مدت 20 روز برگزار شد و پرسنل شرکت با دریافت بن اهدایی روابط عمومی از محصولات این نمایشگاه بهره مند شدند.

محمودوند برگزاری مسابقه حدیث بین بانوان مرکز منطقه را دیگر برنامه این منطقه در ماه مبارک رمضان عنوان کرد و گفت: همچنین در این ایام مراسم احیا شب های قدر با حضور پرسنل و خانواده های آنان در مجتمع فرهنگی الغدیر مرکز منطقه برگزار شد.

وی یادآور شد: امسال نیز همچون سال های گذشته ختم قرآن بانوان با استقبال همسران و فرزندان پرسنل در روزهای ماه مبارک برگزار گردید و در روز پایانی این ماه با اجرای اختتامیه و اهدای بسته فرهنگی به شرکت کنندگان به پایان رسید.

محمودوند خاطر نشان کرد: بیان مسایل شرعی در بین نمازهای جماعت، تلاوت قرآن کریم در پایان نماز مغرب و عشا و برپایی نماز عید سعید فطر از دیگر اقدامات روابط عمومی منطقه لرستان در ایام ماه مبارک رمضان است.

برچسب ها : قرآنی
امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.