پنجشنبه 28 شهریور 1398

افطاري ساده در مرکز انتقال نفت ساری

ارسال به تلگرام
افطاري ساده در مرکز انتقال نفت ساری

رئیس مرکز انتقال نفت و تاسیسات ساری از برگزاری مراسم معنوی افطاردهی به کارکنان و خانوادههای این مرکز خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران منطقه شمال، ذبیح الله عبدینیا با اشاره به اهمیت تقویت روحیه انسجام و همبستگی بین کارکنان، دستیابی به این هدف را موجب دوستی و همکاری شایسته در مجموعه اداری و در نتیجه پیشبرد بهتر امور سازمانی توصیف کرد.

رئیس مرکز انتقال نفت و تاسیسات ساری برگزاری جلسات خانوادگی بین کارکنان را یکی از راههای رسیدن به این هدف دانست و افزود: در ماه مبارک رمضان امسال و همزمان با میلاد باسعادت کریم اهل‏بیت امام حسن مجتبی (ع)، میهمانی افطاردهی به پرسنل متدین مرکز و خانواده بزرگ آنان  برگزار شد.

وی اهمیت این مراسم را مشارکت معنوی و مالی کارکنان برای برپایی خودجوش مراسم افطاردهی ساده، مطابق با تاکیدات مقام معظم رهبری دانست و افزود: در این ضیافت که هزینه آن توسط پرسنل تامین شد، جمع زيادي از کارکنان، همسران و فرزندان آنان روزه خود را در فضایی صمیمی و معنوی در محوطه غیرصنعتی تاسیسات ساری افطار کردند.

به گفته عبدینیا، از دیگر برنامههای این مراسم، مولودیخوانی و مدیحهسرایی با گویش فارسی و مازندرانی و همچنین بازدید خانوادهها از محوطه صنعتی برای آشنایی بیشتر با مشاغل حساس همسران در صنعت نفت کشور از دیگر برنامه‏های این مراسم بود که با استقبال شایسته حاضران همراه شد.

امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.
خطایی رخ داده است. خطا : آرشیو به تفكيك مناطق در حال حاضر در دسترس نیست