ﺳﻪشنبه 29 مرداد 1398

اجرای موفق پنجمین پیش ممیزی سیستم مدیریت یکپارچه در منطقه تهران

ارسال به تلگرام
اجرای موفق پنجمین پیش ممیزی سیستم مدیریت یکپارچه در منطقه تهران

پیش ممیزی منطقه تهران در پیاده سازی سیستم مدیریت یکپارچه در حالی پنجمین دوره خود را با موفقیت پشت سر گذاشت که یک گام دیگر به اهداف خود در تحقق توسعه پایدار نزدیک شد .

به گزارش روابط عمومی شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران ، منطقه تهران ، زهرا رجبی کارشناس مهندسی کیفیت و بهره وری در خصوص این مطلب گفت : اين منطقه تا کنون با چندین شرکت آلمانی ، ایتالیايی و استرالیايي دوره های ممیزی و پیش ممیزی را پشت سر گذاشته و این پنجمین دوره پیش ممیزی بود که در ابتدای قراردادهای شرکت CB برای ارزیابی وضعیت فعلی و قبل از اجرای ممیزی و صدور گواهینامه مورد برنامه ریزی قرار گرفت.

وی با بیان اینکه ظرف 2 تا 3 ماه آینده ، ممیزی صدور برگزار خواهد شد ، افزود : طبق برنامه های از پیش تعیین شده در دو سال آتی، شاهد اجرای ممیزی های مراقبتی نیز خواهیم بود .

 وی تفاوت عمده این دوره با دوره های قبل را ویرایش همزمان سه استاندارد نامید و خاطرنشان ساخت : در 18 سال اخیر که منطقه مبادرت به پیاده سازی و حفظ استانداردهای بین المللی نموده ، در هیچ برهه ای تغییراتی در این سطح و به صورت همزمان اعمال نشده بود و این در حالیست که تغییرات این چنینی باعث افزایش حجم فعالیتها در انطباق با ویرایش جدید می شود .

رجبی گفت : علاوه بر 3 استاندارد فوق الذکر ، پیش ممیزی سیستم مدیریت انرژی نیز دستخوش تغییر شده که در آن ممیزان نمایندگی شرکت MIC انگلستان نمونه هائی از فعالیتها و فرآیندهای برخی از واحدهای ستادی ، فنی و عملیاتی را بررسی و میزان انطباق آنها را با الزامات و خواسته های استانداردهای مورد نظر مورد مقایسه قرار دادند که بر همین اساس به زودی نتایج این ارزیابی و زمان صدور گواهینامه طرح ریزی می شود .

امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.
خطایی رخ داده است. خطا : آرشیو به تفكيك مناطق در حال حاضر در دسترس نیست