ﺳﻪشنبه 29 مرداد 1398

بازدید دانش آموزان از مرکز انتقال نفت و تاسیسات انتهایی کرمانشاه

ارسال به تلگرام
بازدید دانش آموزان از مرکز انتقال نفت و تاسیسات انتهایی کرمانشاه

60 نفر از دانش آموزان دبیرستان دخترانه شاهد ام البنین(س) از مرکز انتقال نفت و تاسیسات انتهایی کرمانشاه بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران منطقه غرب؛ در این بازدید دانش آموزان مقاطع تحصیلی پایه دوم دبیرستان مذکور به همراه معلمان خود از نزدیک با عملکرد شرکت و چگونگی انتقال نفت خام و فراورده از طریق خطوط لوله آشنا شدند.

سرپرست روابط عمومی این منطقه در این خصوص گفت: این بازدید با هدف معرفی شرکت و ایجاد انگیزه در میان دانش آموزان و همچنین آشنایی آنان با محیط های صنعتی و تجهیزات و امکانات صورت گرفت. علاوه بر آن، این بازدیدها در شناساندن شرکت به اقشار مختلف جامعه نیز مؤثر خواهد بود.

روح اله کردمیر افزود: سعی ما بر این است که دانش آموزان در حین بازدید علاوه بر نحوه نقل و انتقال مواد نفتی با حریم خط و اهمیت حفظ این حریم نیز آشنا شوند.

وی افزود: دانش آموزان از نزدیک و به صورت ملموس با وظایف شرکت، نحوه عملکرد پمپ ها و توربین ها، اتاق کنترل و غیره آشنا شدند.

رئیس و مسئول عملیات مرکز انتقال نفت و تاسیسات انتهایی کرمانشاه در زمان بازدید به سوالات دانش آموزان در زمینه های مختلف پاسخ داد و بخشی از وظایف و عملکرد شرکت را تشریح کردند.

گفتنی است؛ در ادامه این بازدید دانش آموزان از آزمایشگاه کنترل کیفیت مواد نفتی و  همچنین موزه صنعت نفت غرب کشور نیز که در حال آماده سازی است و در آینده نزدیک به بهره برداری می رسد؛ نیز دیدن کردند.

امتیاز به خبر :

عکسهای مرتبط

ارسال نظرات

نام

ایمیل

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.
خطایی رخ داده است. خطا : آرشیو به تفكيك مناطق در حال حاضر در دسترس نیست