ﺳﻪشنبه 29 مرداد 1398

قدردانی فرماندار سوادکوه از کمک‎رسانی منطقه شمال به سیل‎زدگان

ارسال به تلگرام
قدردانی فرماندار سوادکوه از کمک‎رسانی منطقه شمال به سیل‎زدگان

فرماندار سوادکوه مازندران از تلاشهای مدیر و پرسنل منطقه شمال در بازسازی مناطق سیلزده سوادکوه قدردانی کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران منطقه شمال، سعید یزدانی فرماندار شهرستان سوادکوه مازندران به پاس تلاش های شبانه روزی پرسنل و مدیریت منطقه شمال برای کمک به بازسازی مناطق سیل زده سوادکوه، لوح تقديري خطاب به ارسلان رحیمی مدیر منطقه شمال صادر کرد.

خاطرنشان میشود پس از وقوع سیل روزهای فروردین امسال، با درخواست فرماندار سوادکوه و موافقت مدیر منطقه شمال یک دستگاه بولدوزر و یک دستگاه لودر به همراه چهار نفر از پرسنل منطقه در قالب دو تیم مجزا به مناطق سیلزده این شهرستان اعزام شدند.

همچنین تیم های مسئولیت اجتماعی منطقه شمال در قالب گروههای مختلف با بکارگیری ماشینآلات راهسازی در مدت 15 روز مسیر روستاهای ورکی - لاجیم به طول 12 کیلومتر، جاده روستایی لاجیم – اَتو به طول چهار کیلومتر،  محور دسترسی به روستاهای مرگاو، قارن سرا، لاجیم و اتو به طول 8 کیلومتر و جاده گلپل – سنگبُن را به مسافت 16 کیلومتر از گل و لای، تنه درختان و سنگهای ناشی از رانش زمین تخلیه و برای استفاده مردم مهیا کردند.

علاوه بر این اقدامات، محور تهران – شمال در محدوده گدوک تا پلسفید برای رفاه مسافران نوروزی با استفاده از  گریدر و لودر برفروبی و از گلولای تخلیه، جاده روستاهای اوریم، سرخ آباد و ارفعده به مسافت 30 کیلومتر از گلولای و ضایعات ناشی از رانش زمین عاری و عملیات لایروبی رودخانه تلار نیز اجرایی شد.

عمل به مسئولیت اجتماعی و کمک به بازسازی خرابیهای ناشی از سیل سوادکوه در حالی توسط منطقه شمال برای کمک به مردم و انبوه مسافران نوروزی انجام شد که سیل به 52 نقطه از خطوط لوله منطقه شمال نیز آسیب وارد کرده بود و تیمهایی از کارشناسان منطقه شمال به صورت شبانه روزی در حال ترمیم خرابی ها و کمک به تداوم فرایند انتقال فرآوردههای نفتی بودند.

 

امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.
خطایی رخ داده است. خطا : آرشیو به تفكيك مناطق در حال حاضر در دسترس نیست