ﺳﻪشنبه 29 مرداد 1398

بازسازی پس از سیلاب همچنان ادامه دارد/ترمیم فیبر نوری در منطقه لرستان

ارسال به تلگرام
بازسازی پس از سیلاب همچنان ادامه دارد/ترمیم فیبر نوری در منطقه لرستان

بازسازی پس از سیلاب همچنان ادامه دارد

ترمیم فیبر نوری در منطقه لرستان


پس از وقوع سیل ویرانگر در لرستان، کابل های فیبر نوری در 7 نقطه این منطقه قطع شدند که با تلاش پرسنل مخابرات در کمترین زمان ممکن ترمیم و در مدار قرار گرفتند.

به گزارش روابط عمومی شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران منطقه لرستان، معاون مخابراتی این منطقه با اشاره به جزییات عملیات ترمیم قطعی فیبر نوری گفت: پس از وقوع سیلاب در لرستان، کابل فیبر نوری در محدوده پل باباحسین و پل ناصروند که وظیفه تامین ارتباط صوت و دیتای مرکز انتقال نفت شهید قلندری(پل باباحسین)-آسار- بدرآباد را بر عهده داشت دچار قطعی شد که با 1320 متر کابل اندازی، 8 عدد مفصل موقت و نصب 2 عدد تیرک برای مهار کابل، ارتباط برقرار گردید.

محمدرضا درویش کوپائی به قطعی فیبر نوری در 10 کیلومتری مرکز انتقال نفت شهید سیفی(آسار) و همچنین 10 کیلومتری مرکز شهدای تنگ فنی که وظیفه تامین ارتباط صوت ودیتای مرکز انتقال نفت پل باباحسین با آسار و تنگ فنی با تاسیسات دره شهر را بر عهده دارد، اشاره کرد و اظهار داشت: مسیرهای یاد شده با 120 متر کابل اندازی و 4 عدد مفصل موقت ترمیم شدند.

وی ادامه داد: علاوه بر قطعی کابل فیبر نوری در مرکز منطقه که با 150 متر کابل اندازی و2 عدد مفصل دائم ترمیم شد، قطعی کابل در 8 کیلومتری تاسیسات دره شهر با 60 متر کابل اندازی و 2 عدد مفصل موقت برطرف شد.

معاون مخابراتی منطقه لرستان ترمیم قطعی فیبر و آب بردگی به متراژ 550 متر در محل پل تنگ را از دیگر عملیات های واحد مخابرات منطقه پس از وقوع سیل عنوان کرد و یادآور شد: عملیات یاد شده با همکاری واحد ترابری منطقه پس از 300متر حفاری و لوله گذاری و کابل اندازی به طول 600 متر و استفاده از دو مفصل دائم به پایان رسید.

امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.
خطایی رخ داده است. خطا : آرشیو به تفكيك مناطق در حال حاضر در دسترس نیست