یکشنبه 30 تیر 1398

بازدید علمی دانش آموزان از مرکز انتقال نفت و تأسیسات شهید بهشتی اصفهان

ارسال به تلگرام
بازدید علمی دانش آموزان از مرکز انتقال نفت و تأسیسات شهید بهشتی اصفهان

20 نفر از دانش آموزان مقطع ابتدایی پایه ششم از مرکز انتقال نفت و تأسیسات شهید بهشتی اصفهان بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران منطقه اصفهان، صادق محمدی مدیر مدرسه 12 بهمن به هدف برگزاری این بازدید اشاره کرد و گفت: مطالبی در خصوص انرژی و صنعت انتقال نفت در کتاب های درسی درج شده است  و اين بازديد در جهت درک بهتر مطالب هم برای دانش آموزان و هم برای مربیان بسیار تأثیر گذار است.

وی بیان داشت: از دیگر اهداف این بازدید، آشنایی دانش آموزان با سختی کار در انتقال فرآورده های نفتی بود که آنها فهميدند باید از هدر رفت انرژی جلوگیری کرد و در مصرف بنزین و فرآورده های نفتی صرفه جویی نمود.

در ادامه بهمن رشیدی رئیس مرکز انتقال نفت و تأسیسات شهید بهشتی اصفهان (شماره 7) در ابتدای بازدید با تأکید بر نقش مهم خطوط لوله انتقال مواد نفتی در صنعت کشور گفت: خط لوله مارون به اصفهان، یکی از خطوط مهم و استراتژیک کشور می باشد که نقش مهم و بسزایی در تأمین خوراک پالایشگاه ها و سوخت مورد نیاز مردم دارد.

وی بیان داشت: همه ما با تعامل بیشتر و حرکت در جهت فرهنگ سازی می توانیم نقش مهمی در رعایت و حفظ حریم خطوط انتقال مواد نفتی داشته باشیم.

در ادامه این برنامه، بازدیدکنندگان ضمن آشنایی با نحوه انتقال مواد نفتی از طریق خطوط لوله، از بخش های مختلف این مرکز شامل محوطه صنعتی، اتاق کنترل و آزمایشگاه کنترل کیفیت دیدن کردند.

امتیاز به خبر :

عکسهای مرتبط

ارسال نظرات

نام

ایمیل

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.