یکشنبه 30 تیر 1398

افزایش بیش از 30 درصدی دوره های آموزشی در منطقه اصفهان

ارسال به تلگرام
افزایش بیش از 30 درصدی دوره های آموزشی در منطقه اصفهان

مسئول واحد آموزش منطقه اصفهان از افزایش بیش از 30 درصدی دوره های آموزشی کارکنان این منطقه طی سال 97 نسبت به مدت مشابه سال قبل خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران ـ منطقه اصفهان، مریم بداخانیان مسئول واحد آموزش منطقه در این باره گفت: طبق آمار ثبت شده در سامانه فراگیر آموزش طی سال 1397 شاهد برگزاری 25 هزار و 980 نفرساعت دوره آموزشی ویژه کارکنان منطقه در حوزه های مختلف؛ فنی، تخصصی و عمومی بودیم که این آمار نسبت به مدت مشابه سال 1396 (19 هزارو 897 نفرساعت) افزایش 30 درصدی داشته است.

وی اضافه کرد: این منطقه در راستای شرح وظایف و تحقق اهداف سازمانی خود، طی سال گذشته در زمینه های مختلف فنی، تخصصی، بهداشت، ایمنی، مدیریت و سرپرستی، عمومی و غیره بیش از 25 هزار و 900 نفرساعت دوره های آموزشی برگزار کرد، که از این مقدار دوره های آموزشی فنی و تخصصی با بیش از 8 هزار و 470 نفرساعت دارای بالاترین آمار در بین سایر دوره ها بوده است.

 بداخانیان ادامه داد: طبق آمار ثبت شده طی سال 97 منطقه اصفهان میزبان تعداد 237 نفر از همکاران ستادی و مناطق 12 گانه شرکت بوده که دوره های فنی و تخصصی، مدیریت و سرپرستی و عمومی به ترتیب بالاترین آمار شرکت کننده را  به خود اختصاص داده است.

وی بیان داشت: طبق دوره های ابلاغی از سوی ستاد از مجموع تعداد 167 دوره تعداد 70 دوره در منطقه و 97 دوره در خارج از منطقه با معرفی کارکنان برگزار شده است.

وی ادامه داد: از جمله دوره های فنی و تخصصی می توان به Hmi ویژه بهره برداری، مکانیک سیالات کاربردی، تعمیرات مانیتورها، کنترل سیستم های پایش و حفاظت تجهیزات دوار، تعمیرات و نگهداری توربین های گازی ، اتوکد مقدماتی و طراحی خطوط اشاره کرد.

مسئول آموزش در خصوص دوره های عمومی برگزار شده افزود: ایمنی و آتش نشانی عمومی، کمک های اولیه بهداشت حرفه ای، بیماری های ناشی از کار، پروانه های کار سرد و گرم، گزارش نویسی اطلاعاتی، سلامت و تندرستی در دوران بازنشستگی، مهارت های حفظ صحنه جرم، آشنایی با مقررات و خدمات صندوق بازنشستگی از جمله دوره های برگزار شده به شمار می آید.

بداخانیان ادامه داد: دوره های مدیریتی برگزار شده شامل مدیریت قراردادها در پروژه های نفت و گاز، استاندارد مدیریت پروژه PM Bok، MS Project، مدیریت استراتژیک در پروژه های نفت و گاز، اصول و فنون مذاکره مؤثر در پروژه ها و مهندسی ارزش و PMO می باشد.

امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.