یکشنبه 30 تیر 1398

درخشش منطقه فارس در مسابقات ورزشي شوراي فرهنگي صنعت نفت

ارسال به تلگرام
درخشش منطقه فارس در مسابقات ورزشي شوراي فرهنگي صنعت نفت

در مسابقات ورزشی شورای فرهنگی صنعت نفت فارس با حضور 637 ورزشکار در شیراز برگزار شد، منطقه فارس موفق به كسب عناوين مختلف شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران منطقه فارس، علی حسینی مسئول امور ورزش منطقه با اعلام این خبر گفت: در اين مسابقات 58 نفر از منطقه فارس در رشته های فوتسال، والیبال، تنیس روی میز، تیراندازی، شطرنج، پیاده روی و آمادگی جسمانی با دیگر شرکت های نفتی به رقابت پرداختند.

وی افزود: در این مسابقات که بین شرکت های نفتی استان فارس شامل خطوط لوله منطقه فارس، عملیات انتقال گاز منطقه 5 گاز استان، پتروشیمی، پالایشگاه شیراز، زاگرس جنوبی، پالایشگاه لاوان، پخش فرآورده های نفتی، بهداشت و درمان صنعت نفت فارس و هرمزگان و کانون بازنشستگان برگزار گردید، منطقه فارس موفق به کسب عناوين مختلف شد.

حسینی ادامه داد: منطقه فارس توانست در رشته شطرنج آقایان با درخشش و عبور از تمام رقبا با امتیاز کامل بین 7 تیم شرکت کننده مقام قهرمانی را بدست بیاورد.

وی گفت : در رشته تیراندازی نیز بانوان منطقه فارس توانستند دو عنوان اولی و سومی در رشته تفنگ و یک عنوان اولی در رشته تپانچه كسب كنند و علاوه بر سه عنوان انفرادی موفق به کسب قهرمانی تیمی مسابقات شدند.

همچنین بانوان منطقه فارس در رقابت های آمادگی جسمانی با حضور 6 ورزشکار در مسابقات شرکت کردند و موفق به کسب یک عنوان اول و دو عنوان دوم و یک عنوان سومی شدند که در پایان نیز تیم منطقه فارس به مقام چهارمی این رقابت ها دست یافت.

امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.