یکشنبه 30 تیر 1398

مشارکت منطقه شمال در بازسازی مناطق سیل‎زده سوادکوه

ارسال به تلگرام
مشارکت منطقه شمال در بازسازی مناطق سیل‎زده سوادکوه

معاون فنی منطقه شمال از کمک به بازسازی مناطق سیل زده سوادکوه توسط پرسنل و تجهیزات منطقه شمال خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران منطقه شمال، حمیدرضا نجابت با اشاره به وقوع بارندگی شدید و وقوع سیلاب در مناطق مختلف مازندران و گلستان، از خدماترسانی پرسنل و ماشینآلات ترابری منطقه برای کمک به رفع خرابی های ناشی از سیل در سوادکوه مازندران خبر داد.

معاون فنی منطقه شمال با اشاره به دستور اخیر وزیر نفت مبنی بر کمکرسانی شرکت های نفتی به مناطق سیلزده، افزود: در روزهای تعطیل نوروز امسال با درخواست فرماندار سوادکوه و موافقت مدیر منطقه یک دستگاه بولدوزر و یک دستگاه لودر به همراه چهار نفر از پرسنل منطقه در قالب دو تیم مجزا به مناطق سیلزده این شهرستان اعزام شدند که در مدت 10 روز کمک های موثری برای کاهش مشکلات مردم انجام شد.

به گفته وی مسیر روستاهای ورکی - لاجیم به طول 12 کیلومتر، جاده روستایی لاجیم – اَتو به طول چهار کیلومتر، محور دسترسی به روستاهای مرگاو، قارن سرا، لاجیم و اتو به طول 8 کیلومتر و جاده گلپل – سنگبُن به مسافت 16 کیلومتر با تلاش 10 روزه همکاران ترابری منطقه شمال از گل و لای، تنه درختان و سنگهای ناشی از رانش زمین تخلیه و برای استفاده مردم مهیا شد.

نجابت اظهار کرد: علاوه بر این اقدامات، محور تهران – شمال در محدوده گدوک تا پلسفید برای رفاه مسافران نوروزی برفروبی و از گلولای تخلیه و جاده روستاهای اوریم، سرخ آباد و ارفعده به مسافت 30 کیلومتر از گلولای و ضایعات ناشی از رانش زمین عاری شد.

معاون فنی منطقه شمال انجام این اقدامات را در راستای عمل به مسئولیت اجتماعی و کمک به حل مشکلات مردم و مجاوران برشمرد و گفت: در حال حاضر نیز به درخواست فرماندار سوادکوه یکی از تیمهای ترابری ما از پنج روز پیش تاکنون مشغول لایروبی رودخانه تلار سوادکوه است تا از وقوع حوادث مشابه تا حد امکان پیشگیری شود.

امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.