یکشنبه 30 تیر 1398

بازدید مدیر عامل از مناطق سيل زده خوزستان و لرستان

بازدید مدیر عامل از مناطق سيل زده خوزستان و لرستان

مدیر عامل شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران و مدیران مناطق خوزستان و لرستان از خطوط لوله انتقال نفت آسیب دیده در جریان سیل اخیر استان های لرستان وخوزستان دیدن کردند

به گزارش روابط عمومی شرکت خطوط لوله ومخابرات نفت ایران مناطق لرستان و خوزستان، مهندس جعفری نسب علاوه بر بازدید از پروژه ترمیم خطوط آسیب دیده بستر رودخانه پل باباحسین و ناصروند که با همکاری مناطق تهران و غرب در دست اجراست، با حضور در پاعلم پلدختر میزان خسارات وارد شده به خطوط حاشیه و بستر رود سیمره را بررسی کرد.

مدير منطقه خوزستان گفت: تیم اجرایی و عملیاتی منطقه خوزستان در کوتاه ترین زمان ممکن به یاری همکاران منطقه لرستان رفته است تا مشکلی در انتقال پایدار مواد وفرآوردهای نفتی در سطح کشور ایجاد نشود.

حمیدرضا کیهان پور با اشاره به بازدید میدانی مدیرعامل و هيات همراه از مناطق خوزستان و لرستان افزود: در این بازدید از سوی مهندس جعفری نسب نکات قابل توجهی در خصوص افزایش ایمنی خطوط لوله انتقال نفت در مسیر رودخانه های فصلی و نقاط صعب العبور مطرح شد که امیدواریم  دیگر در برابر حوادث غیرمترقبه شاهد آسیب دیدگی خطوط لوله انتقال نفت نباشیم.

لازم به ذکر است مدیر خطوط لوله، معاون فنی مدیر خطوط لوله، رییس مهندسی تعمیرات خط ستاد و مشاور مدیرعامل، مهندس جعفری نسب را در این سفر همراهی می کردند.

امتیاز به خبر :

عکسهای مرتبط

ارسال نظرات

نام

ایمیل

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.