یکشنبه 30 تیر 1398

اقدامات منطقه غرب در پیشگیری از بروز حوادث ناشي از سیلاب

ارسال به تلگرام

سیلاب به خطوط لوله ،تجهیزات، مراکز انتقال نفت و تاسیسات تابعه منطقه غرب آسیب وارد نکرده است.

به گزارش روابط عمومی شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران- منطقه غرب؛ مهندس روح اله کردمیر، سرپرست روابط عمومی با اعلام این خبر گفت:  خوشبختانه با تدابیر به موقع مدیر منطقه و اعضای کمیته بحران هیچ گونه حادثه و بحرانی در این منطقه روی نداده و مراکز انتقال نفت کرمانشاه، شهید قمری و پایطاق و تاسیسات انتهایی کرمانشاه و سنندج و خطوط لوله ۸ ، ۱۶ و ۱۰ اینچ  سالم هستند.

وی با بیان این مطلب که کمیته بحران منطقه پیش از وقوع بارش های سیل آسا، برای جلوگیری از بروز حوادث احتمالی و سالم ماندن تجهیزات و امکانات و همچنین مراکز انتقال نفت و تاسیسات های حوزه استحفاظی تشکیل جلسه داد ؛  خاطر نشان کرد:  در این جلسه مقرر شد بخشی از خودروهای سنگین منطقه به مرکز انتقال نفت پایطاق منتقل شوند تا در صورت بروز حادثه بتوانند به موقع به محل وقوع حوادث احتمالی اعزام شوند. سرپرست روابط عمومی منطقه غرب افزود: همچنین تمامی والوهای بین راهی مسیر خط ۸اینچ نفت شهر- کرمانشاه، ۱۰ اینچ کرمانشاه- سنندج و ۱۶ اینچ برداسپی- کرمانشاه  برای جلوگیری از حوادث احتمالی بسته شده اند.

کردمیر اعلام کرد: در راستای عمل به مسئولیت های اجتماعی، چند دستگاه از خودروهای سنگین منطقه در روزهای دوشنبه و سه شنبه، ۱۱ و ۱۲ فروردین ماه سال جاری در سطح شهر کرمانشاه به همشهریان  کمک رسانی کردند.

وی در ادامه با اعلام این مطلب که؛ در حال حاضر تمام کارکنان و تجهیزات  و امکانات منطقه در حالت آماده باش کامل قرار دارند؛ عنوان داشت: در طول مسیر خطوط لوله نیز پایش ها و بررسی های لازم برای اعلام حوادث و یا بروز خسارت های  احتمالی در حال انجام است.

وی تصریح کرد:  با توجه به حجم بسیار بالای روان آب ها و سیلاب ها، به دلیل عبور خطوط لوله از رودخانه‌های مسیر، آسیب های احتمالی به آنها محتمل است.

امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.