شنبه 04 خرداد 1398

بازدید معاون وزیر نفت از روند پروژه نائین – کاشان – ری در منطقه تهران

ارسال به تلگرام
بازدید معاون وزیر نفت از روند پروژه نائین – کاشان – ری در منطقه تهران

معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی با حضور در منطقه تهران از روند پیشرفت پروژه انتقال فرآورده نائین کاشان ری و شازند ری بازدید کرد .

به گزارش روابط عمومی شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران منطقه تهران ، در این بازدید که ناصر بابائی قائم مقام این شرکت و مدیران عامل شركت خطوط لوله و مخابرات، شرکت ملی پخش و شرکت ملی مهندسی وی را همراهی می کردند، علیرضا صادق آبادی از نزدیک در جریان اجرای دو پروژه مهم نفتی و روند پیشرفت خطوط 20 اینچ نائین – کاشان – ری و 26 اینچ شازند – ری قرار گرفت .

وی ضمن تأکید بر ضرورت و اهمیت این خط که قرار است فرآورده های نفتی را از پالایشگاههای ستاره خلیج فارس ، بندرعباس ، اصفهان و شازند به مناطق شمال ، شمال غرب و شمال شرق منتقل کند، اظهار امیدواری کرد با اجرای به موقع این پروژه مشکلات تأمین سوخت در این استان ها مرتفع گردد .

وی در نشستی با حضور جعفری نسب مدیرعامل شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران پس از بازدید از تأسیسات انتهايی ری، با مهم دانستن این طرح ، بر تسریع در اجرای فعالیت های باقی مانده تأکید و اظهار اميدواري كرد تا پایان سال جاری این پروژه آماده راه اندازی و به بهره برداری برسد .

امتیاز به خبر :

عکسهای مرتبط

ارسال نظرات

نام

ایمیل

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.