جمعه 28 تیر 1398

بازدید کارشناسان مرکز اسناد صنعت نفت از منطقه اصفهان

ارسال به تلگرام
بازدید کارشناسان مرکز اسناد صنعت نفت از منطقه اصفهان

دو تن از کارشناسان مرکز اسناد صنعت نفت از منطقه اصفهان بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران ـ منطقه اصفهان، این کارشناسان با هدف معرفی فعالیت های مرکز اسناد صنعت نفت و روند شناسایی، گردآوری، نگهداری، ساماندهی این اسناد در این حوزه ،با روسا و کارشناسان واحدهای روابط عمومی و امور اداری منطقه اصفهان دیدار کردند.

در بازدید از روابط عمومی منطقه پس از معرفی اجمالی فعالیت های این شرکت کارشناسان مرکز اسناد در جریان برنامه ها و اقدامات این واحد در راستای شناسایی، معرفی و مصاحبه با همکاران پیشکسوت و انتقال تجربیات این عزیزان، همچنین انعکاس تصاویر قدیمی در ماهنامه اختصاصی این منطقه قرار گرفتند، در ادامه کارشناسان مرکز اسناد پس از معرفی این مرکز گزارشی از مراحل شناسایی، دریافت، بازسازی، مستند سازی و نگهداری از اسناد تاریخی حوزه صنعت نفت را بیان کردند.

پس از بازدید از اسناد موجود در روابط عمومی، کارشناسان مرکز اسناد طی جلسه ای با رئیس امور اداری و مسئول امور کارکنان منطقه بر ضرورت حفظ و نگهداری از اسناد و مدارک راکد این منطقه در مرکز اسناد صنعت نفت تأکید کردند.

در پایان مقرر شد فایل دیجیتال تصاویر قدیمی به همراه آرشیوی از ماهنامه پیک مارون ـ اصفهان در اختیار مرکز اسناد قرار گرفته و مرکز اسناد نیز هر گونه تصاویر و اسناد مرتبط با خط لوله نفت خام مارون ـ اصفهان در قالب لوح فشرده در اختیار روابط عمومی منطقه قرار دهد.

امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.
خطایی رخ داده است. خطا : آرشیو به تفكيك مناطق در حال حاضر در دسترس نیست