ﺳﻪشنبه 04 تیر 1398

مراسم تودیع و معارفه روسای قدیم و جدید واحد برق در منطقه تهران

ارسال به تلگرام
مراسم تودیع و معارفه روسای قدیم و جدید واحد برق در منطقه تهران

آیین تکریم از خدمات رضا کریمی فرجاد رئیس سابق واحد برق منطقه تهران و معارفه شهریار گلمحمدزاده ، رئیس جدید با حضور مسئولان این مجموعه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت منطقه تهران قاسم عرب یار محمدی مدیر اين منطقه در مراسم تکریم از خدمات رئیس پیشین برق از فعالیت های ارزشمند و صادقانه کریمی فرجاد قدردانی و برای وی در سمت جدید آرزوی موفقیت کرد.

وی با بیان اینکه برق از جمله واحدهای مهمی است که مسئولیت سنگینی برعهدۀ همکارانِ این بخش قرار دارد ، خاطرنشان ساخت : در مجموعه ای که فعالیتهای بی وقفۀ عملیاتی از اهم ویژگی های آن به شمار می رود برق رسانی می تواند نقش بسیار حیاتی و انکارناپذیری داشته باشد .

وی در بخش دیگری از صحبت‌های خود افزود: قطعاً برگزاری اینگونه مراسم و مناسبت‌ها نیز نه به عنوان مراسم تودیع و معارفه  بلکه نوعی جابجایی مسئولیت ها تلقی می شود .

در این مراسم کریمی فرجاد نیز طی سخنانی ضمن تشکر و قدردانی از زحمات یکایک کارکنان به برخی از اهم اقدامات انجام شده در طول دوران مسئولیتش در این واحد اشاره کرد و ضمن آرزوی توفیق برای این مجموعه اظهار داشت : موفقیتِ روز افزون تنها بر پایه همدلی ، تلاش و پشتکار محقق خواهد شد که از خداوند متعال برای برادر عزیز مان گلمحمدزاده درجهت رسیدن به اهداف و شاخص های شرکت در این مسیر طلب بهروزی و پیروزی می کنیم .

شایان ذکر است در پایان این مراسم حکم انتصاب سرپرستی واحد برق به شهریار گلمحمدزاده اعطاء و از تلاش های کریمی فرجاد در زمان تصدی این سمت تشکر و قدردانی شد.

امتیاز به خبر :

عکسهای مرتبط

ارسال نظرات

نام

ایمیل

تصویر امنیتی
کد امنیتی را وارد نمایید:

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.